| AirănMeidăn a întrebat:

Eram azi in ora de mate, si numa' vad o chestie care stralucea in lumina neoanelor la mine in ghiozdan. Ma uit sa vad ce era - telecomanda. Am scos-o si toti au inceput sa rada.
Habar nu am ce cauta acolo; nu am pus-o eu. Probabil a cazut noaptea de pe pat fix in ghiozdan, si dimineata nu am vazut-o.
In pauza m-am plimbat pe hol cu ea in mana si puneam oamenii pe mute. O experienta de neuitat.

19 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Se mai întâmpla...

| VibeTrix a răspuns:

laughing) Dare. Eu odata am plecat de acasa fara ghiozdan la scoala rolling on the floor

| AirănMeidăn explică (pentru VibeTrix):

Odata l-am uitat in taxi

| VibeTrix a răspuns (pentru AirănMeidăn):

rolling on the floor Ce tare! Glumeam, glumeam.Ce TRAGIC! laughing)

| AirănMeidăn explică (pentru VibeTrix):

Da, e lamentabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar asta nu-i nimic.
Dadeam sa-mi scot din ghiozdan nu stiu ce carte, si cum o tineam cu 2 degete, de-un varf, cade o soseta,. si nici macar nu era curata.
Peste cateva saptamani umblam cu clestii de rufe agatati de geaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sa inteleg ca ti-ai gasit telecomanda pana la urma?
http://www.tpu.ro/......manda-dar/

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

nu-mi aminti de vremurile alea

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

De ce

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

Ma rusinez

Răspuns utilizator avertizat