Esti pisica. Unde dormi?

Regulile jocului: Esti pisica. Poti sa dormi oriunde, pe absolut orice, ca sa iti demonstrezi suprematia in fata rasei umane.

Intrebare: Unde alegi sa dormi?

Exemplificare de pe o felie de paine de plus:

64 răspunsuri:
| RTG a răspuns:

Pe canapea

| AlinutzaDragutza21 a răspuns:

In frigider, in oala cu sarmale. Cand mi-e pofta mai iau cate una laughing

| Criss3214 a răspuns:

Daca sunt o pisica sunt o Angora Turceasca, alba, cu ochii albastrii si dorm in patul meu personal, mare, pufos si roz cu auriu. Patul meu se afla in camera frumoasei mele stapane care ma rasfata mereu cu delicatese din carne de vita si porc, cu hainute de firma, bijuterii si multe altele :X