| anonim_4396 a întrebat:

Eu cred ca apocalipsa asta nu mai vine fiindca n-are cu ce se imbraca. Ce haine sa poarte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cate intrebari au fost pe TPU despre hainele pe care le poarta copiii in prima zi de scoala sigur s-a informat si apocalipsa.
Totusi, cred ca nu e prea convinsa de alegerile lor, asa ca asteapta.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Albe, în semn de pace.

| AvalohAlyn a răspuns:

Vine vine.
Eu vand biletele la sfarsitul lumii...big grin

| nlko a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Vreau si eu bilet. laughing

| AvalohAlyn a răspuns (pentru nlko):

Da.50 000 de euro si daca aveti card de abonat 40 000 de euro.Platiti cu bani lichizi? Si inca ceva, a fost totul in regula in acest magazin?laughing)))))))

| nlko a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cam scump pentru sfarsitul lumii laughing.

| KamaSutra a răspuns:

Mai bine să vină fără haine laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ii dau eu o camasa rosie, o palarie, pantofi si pantaloni de stofa.

| CristinaSNC a răspuns:

Ma tu ma speri cu atata cultura laughing

| DonaldTrump a răspuns:

Frunze.

| Sasory a răspuns:

Bichini laughing)