| RockLegend a întrebat:

Eu dimineata al doile lucru pe care il fac e sa ma spal pe dinti. Eu ma spal in fiecare dimineata. primele 5 minute ma simt fresh si si miros a menta dar cand ajung la scoala deja imi pute iar gura ca si cum as fi pupat un caine in fund. ce imi recomandati? (in afara de parodontax care e ca mancarea de astronauti)?

18 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Pasta de dinti pe baza de spermicid. sau te poti masturba si sa-ti dai drumu in propria gura

| Bastet a răspuns:

Pai daca e al doilea lucru...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Gargara cu apa din buda.Ca stii doar:cui pe cui se scoate

| Tourniquet a răspuns:

Nu va mai bateti joc de ea. Poate a vrut sa posteze la Sanatate, din greseala a postat la Trivia/Amuzante. Am patit-o si eu.

http://www.topsanatate.ro/......-post.html

Mirosul gurii poate venii din diferite cauze :
1. Carii (daca ai e recomandat sa te duci la dentist cat de curand, ca sa nu ajungi la infectii, dureri de masele)
2. Poate fi si de la stomac. (digestie mai lenta)
3. etc... http://sitedeslabit.blogspot.com/......ra-si.html

Bafta! Incearca, inainte sa pleci la scoala sa te mai speli odata pe dinti, dupa sa bagi 2 gume.

| Tourniquet a răspuns:

@RockLegend, scuze ca te-am facut o "ea" laughing Am sa modific raspunsul.

| HepiBăluuns a răspuns:

Sa te speli fix inainte sa pleci la scoala, daca zici tu ca miroase asa rau(dar zic ca e mai bine decat altceva).si dupa ia-ti un orbit

| AndaWest a răspuns:

Poate ai vreo masea stricata, trateaz-o

| AndaWest a răspuns:

Sau mesteca mereu guma, sau bomboane mentolate

| KittyLoveBastet a răspuns:

Da' ce faci prima oara dimineata?

| noktambul a răspuns:

Pupa un caine-n fund! Poate ca dupa cinci minute respiratia iti va mirosi a menta!

| Anduciu a răspuns:

Parodontax!

| Anduciu a răspuns:

Pai de ce mi-ai dat stupid,Radu? Nu ca m-ar afecta,dar aici suntem la Trivia/Amuzante, plus ca spui ca n-ai gresit categoria.Ce ti se parea amuzant,"imi pute iar gura ca si cum as fi pupat un caine in fund"? La cum te exprimi, te asteptai la raspunsuri serioase?

| Doodă a răspuns:

Să şti că fundul meu chiar miroase frumos laughing

| RockLegend explică:

Krissy nu ma intelege gresit dar ea nu exista. ma cheama Radu.sunt baiat ...si n-a fost nici o greseala

| RockLegend explică:

Anduciu pai sa stii ca nu prea ma asteptam la raspunsuri serioase dar am spus in afara de parodontax care are gust de voma... imi pare rau de,, stupid''

| RockLegend explică:

@kitty ma baleg dar aici eu pun intrebarile big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spalate cu apa din canalizare smug Merge de fiecare data smug

| cosminasss a răspuns:

Si mie mi se intampla