| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Eu l-am demascat pe chiftelutacrocanta; "el" e de fapt o companie si de asta pune atatea intrebari si atatea raspunsuri, cu alte cuvinte face sondaje de opinie. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Da, m-am prins.

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu cred ca el, tu si animelover sunteti niste boli care se raspandesc usor pe TPU si pun intrebari fara nr

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru whatevernvm):

Boala e putin spus, Ciuma bubonica ar fi un termen mai bun

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Mai esti uda?

| T0T a răspuns:

Eu cred că e de la ministerul de externe și face experimente sociale.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu cred ca pune intrebari de plictiseala. Poate si unele de curiozitate, dar majoritatea cred ca sunt puse din cauza plictiselii.

| Winddd a răspuns:

Nu știu. E o chifteluță ciudată.