| GigiDin13 a întrebat:

Exista vreoun stat in lumea asta in care te poti casatori legal cu masina? Consuma mai putin decat o nevasta nu face scandal nu cere de mancare nu inseala

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai sa fie, si eu voiam sa ma casatoresc cu un autotren. Dar se poate, vopsesti un inel imprejurul masinii si va declarati casatoriti, actele de casatorie sant: cele care figureaza ca esti proprietarul masinii.

| zurick a răspuns:

Și cum faci odrasle?

| Fernando9Torres a răspuns (pentru zurick):

Nu fac...isi adopta... tico happy

| Fernando9Torres a răspuns (pentru zurick):

Rabdare...doar ce sa legalizat casatoria intre gay! Urmeaza pasarile, animalele si dupa masinile!

| zurick a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Nu m-aș considera decât un jeg ambulant dacă aș avea ceva cu persoanele cu alte orientări.Eu am întrebat doar ca să fiu în preajmă să-i văd bărbăția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E legal doar cu tractorul dacă vrei.

| pepsi99 a răspuns:

Daca e made in China big grinwinking:/; D; S