| IuliiMarie a întrebat:

Fac un concurs de povesti de groaza! cea mai buna primeste funda! oare care va fi? sa nu fie prea lungi!?

Răspuns Câştigător
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Era o fata.Si nu stia ca exista categorii.Si a fost omorata.Si a fost violata de Arrabella.Si punct.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Şi încălecai pe-o şa. Etc.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Musique):

Daca vrei, te ajut eu cu inceputul.
Si era o fata si chiar m-a crezut. laughing
Si vezi ca e 90-60-90. N-au avut pe masura ta.

| PotcaPădurii a răspuns:

M-am nascut...

| AlinaaAli a răspuns:

Si baba, iesii dintr-o data de dupa colt, a zambit cu dintii ei lipsa, si s-a dus inapoi!

| CastraveteMurat a răspuns:

A fost odată o castraveată. Castraveteata aia, apăi hăhăhă ce castraveată, a mers până la lacul lebedelor ca să vadă filmul "Lebăda neagră". Și cum mergea ea pe drum s-a întâlnit cu lupul! Lupul i-a zis : "Dacă nu îmi sugi **** te mănânc cu fulgi de porumb la cina de la ora 9 a. m!". Stai, am încurcat poveștile.
Deci, cum mergea ea pe drum, cu ochi spre tavan și cu picioarele în gură, s-a întâlnit cu o broască chioară cu un ochi băgat în buzunarul de la spate lângă portofelul în care avea un bilet de adio de 2 ai și o poză cu ouăle de pe lac.
B : Hei, unde fugi așa grăbită, vulpe hoață și... cu... fără frică!
C : Iaca, merg și eu la moară ca să macin niște creier de muscă.
B : Bine. Da nu închide măi gogoașa, PA!
C : Mă-ta!
Continuă să meargă cu mâinile în *** că o durea capul. Ajunse ieri la casa ursului.
C : Oh, ursule! Ești unul la părinți și mândru-n toate cele: ****** cu una scumpică rău!
U : Tu ești, Castra?
C : Da, ursimea voastră. Eu sunt Castra, împărăteasă. Din-a castraveților regat, tocmai în grajdul ăsta am dat!
U : Care grajd? Ce găini? Care porc? Ce străini? Cât ceasul? Vreau să pap! Mooooooooooooooooooor.
C : Mori, dă-te dreacu!
Și a plecat. A ajuns în lumea h2o, unde toată lumea bea spirt și mănâncă oase de canibal. Acolo era un siren.
S : Dansez, pentru tine dansez!
C : Cum să dansezi dacă nu ai picioare?
S : Uite așa!
Și a început să danseze în dejitu mic.
Apoi un pui câine lup din țara curcubeelor a venit să bea din fântâna tinereții și s-a transformat într-un *****.
Și a ajuns în grota exilului care e după... după... (stai, unde era?). Care era după pădurea căcatului și acolo Gâdzila a mancat-o pe Castraveată.
Sfârșit!
Oare a fost prea lungă?
Să fac șușu în grădina vecinului?!

| CautNume a răspuns:

Era o printesa. A fost transformata in vampir. Oare a cui e vina? Sa nu ii para rau? etc...
Sfarsit!

| Summer5505 a răspuns:

de ce tii neaparat sa fi injurata?

| GhostStar a răspuns:

S-a inventat google...

| anonim_4396 a răspuns (pentru GhostStar):

Slowpoke scumpica2002 is slow.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Stii... fata aia esti tu.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

*** Atentie cei care au probleme sa se abtina din citit ***

Dupa multe luni ''chinuitoare'' tanara ucigatoare de sperante a apasat, din nou, login. Spre a reintra in lumea plina de distrusi de pe TPU.
Si se tot minuna si cruci isi facea plimbandu-se din categorie in categorie, ca o albina din floare-n floare {flori de pe vremea viitorului ala postapocaliptic din "Joacele fomii"}. Aruncandu-si privirea neintentionat {pe dra*u} peste lista de categorii vazu scris cu albastru {ca toate celelalte } trivia/amuzate
Gura i se stramba intr-un fel malefic { de la constipatie } iar sangele ce-i trecea prin vene incepu sa se zbata insa adanc in ochi ii era scris CATERINCA
Insa totul a disparut atunci cand a citit prima intrebare de la aceasta categorie CA CArameaua
Concluzia : Mi se rupe ca e lunga {povestea}

Ori asta ori atunci cand am dat play la Les Elephants Bizarea - Hello [says the devil] si a picat netul straight face

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Foaie verde si-o lalea, Ce ai dragă, mândra mea? Vrei povești, nu lungi, nici mici, I-a hai valea tu de aici! Daca ma enervezi prea mult, O sa-mi vina sa te... Fugi d"aci că-ti dau ignore!

Răspuns utilizator avertizat
| ReapR a răspuns:

Eu si Cosmi am mers pana la magazin cam in 20. 07. 2010, recent, ma rog, am mers si cand sa mergem pe langa blocul C ne-a tras ceva pe mine si pe Cosmi intr-o curte.

Funda?

| Boia_Denis_1997 a răspuns:

Intr-o noapte intunecoasa, tata cum cutzitu in mana intinde untura pe paine!:-)