| anonim_4396 a întrebat:

Faceți un top 5 a celor mai amuzanți useri.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

poftă bună. aa, și șterge-te la bot.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Şterge-mă tu... fi romantică cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

lasă că te descurci.

| PsihopatX3 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am prins, e vorba de Ray ăla... lasă că îl elimin.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru PsihopatX3):

avea un blog mai demult dar l-a sters ca l-am postat eu pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PsihopatX3):

știi unde o să ajungi dacă faci asta, nu? laughing hai că îți fac vreo vizită.

| NOBODY a răspuns:

Dacă ar fi să fiu englez aș spune Nobody. Dar fiindcă sunt român spun că Nimeni e pe lista asta [sau mai bine spus "Nimeni nu e"]

| RAY a răspuns:

Mie imi place mult persoanele spontane nu care stau se gandesc sa glumeasca, mie imi place de o singura persoana atat, nu are importanta numele, e spontana

| Δna a răspuns:

1.Eu
2.Tu
3.El
4.Ea
5.Noi/Voi/Ei/Ele

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca nu m-au bagat pe mine, inseamna ca si-au pus doar prieteniiwinking