| mola a întrebat:

Faza tare! Purcelul Milka!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| OskarRM a răspuns:

Tu ai un purcel Milka, deşi eu am impresia că e purcică.Mă rog... uite cum stă treaba:eu am un elefant Milka şi un câine Milka.

http://www.graphics99.com/wp-content/uploads/2012/06/elephant-milka.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_maotgtkaCc1rq1ooko1_1280.jpg

Ce zici de-un ménage à trois?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și faza moale?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
M-ai convis, mănânc carne de porc dulce, dulce.
Pa, pa.

| mola explică (pentru Legiuitoarea):

Inseamna ca mancam si carne de vaca, dulce, dulce. Adevarat?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru mola):

Bună din nou.
Numai dacă vrem!
Pa, pa.

| Xtadelo a răspuns:

Pisica Milka nu e?

| Xtadelo a răspuns (pentru OskarRM):

Mi se pare mie sau pisica aia seamana cu un caine schiop? straight face

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Frumos

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

rolling on the floor

| IncorrectUsername a răspuns:

Io...
Ii era foame la purcel si a mancat prea multa milka de s-a transformatlaughing

| SkizoMetal a răspuns:

Eu numai mănânc ciocolată Milka de acum încolo. Datorită ţie firma poate să dea faliment.

| FabYan0 a răspuns:

De amu nu mai mananc Milka.
Mai exista si alte personaje milka?
Ar fi fain chuck norris milka, sobolanul milka, apa milka, berea milka laughing
fundita?

| mola explică (pentru FabYan0):

Funda, funda funda funda! Cersetori, cersetori, cersetori peste tot!

| mola explică (pentru FabYan0):

Innebunit dupa funde! ''fundita?'' ''funda plz'' ''funda!''

| FabYan0 a răspuns (pentru mola):

tongue