| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, pe unde ati fost, pe unde a-ti umblat, prin ce piete aglomerate ati fost a-ti pus mina pe mielul Vasilica sa aveti noroc cu sarbatorile pascale?

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am un mielusel langa mine cat un urs si daca vreau sa am noroc, pun mana pe el de cate ori vreau eulaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Nu laughing mielul Vasilica e in tarcu lui, lasati-l asa happy. Eu de Paste ma duc la cumparaturi big grin dar nu la piata.

| Razvan a răspuns:

Am pus mana pe pestele Mitica care fuma linistit o tigara subacvatica cand a fost rapit brutal din mijlocul siestei si condamnat la o moarte tragica si delicioasahee hee

| Minty a răspuns:

Sa punem mana sa-l belim sau de ce?

April
| April a răspuns:

Dar daca punem mana nu pe un miel ci pe un tigru, n-o sa avem noroc? Pe Ninigra sau Aligru, vorba Ninei Cassian? Pe de alta parte, pe unde am umblat eu nu erau decat melci.Plouase si iesisera sa se plimbe! Asa incat incep sa cred ca, atunci "cand s-a impartit norocu/fost-am plecat la lucru!"Sau dupa melci, daca vrei...