| Cretaker a întrebat:

Guys, guys

guys ok get this... meme-ul meu preferat este forever lonely guy si trolling dad

guys ok. care este memeul vostru favorit?

...guys?

http://i.imgur.com/r4v22.png

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Este primul comic de-a lui Cretaker din care nu înţeleg nimic.

31 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Reușit.

| PinguinuL a răspuns:

Arata cum ar proceda un jucator si un gamer cand sunt invinsi
prosti mai sunteti.

| Sconcsiş a răspuns:

Aha, acum înţeleg

| Sconcsiş a răspuns:

Hey mersi, ce mai faci?

| Sconcsiş a răspuns:

Ţi-am dat inteligent şi folositor. Ok, aşa e mai bine. Continuăm:

Hey mersi, ce mai faci?

| Cretaker explică:

Imi place inFamous 2.

| Cretaker explică:

Dar imi plac bomboanele eminem

| Comy a răspuns:

Ai luat bataie

| AnneMarri a răspuns:

Din tot ce ai scris numai „guys" am înţeles.

| EvangelineDS a răspuns:

In sfarsit un comic reusit... apropo unde ai fost pana acum?

| Polaris a răspuns:

Şi deodată poc.

Răspuns utilizator avertizat
| αndï a răspuns:

N-am meme favorit. but. WILL IT BLEND!?

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Pinguinul,n-ai ce sa le faci astora.Btw:Asa pateam si eu cand am jucam cu un cocalar, zicea sa nu mai apas intruna pe J, faceam la combo-uri laughing.

| cucaracia a răspuns:

Eu farmam tabla de sah in locu' lu' ala. '''''

| cucaracia a răspuns:

E real, vine din suflet, stiu ca pare complicat
parca as veni cu bata la un meci de sah.

| IDontNeedAName a răspuns:

Ghici.

| Kanghu a răspuns:

So true.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

... de cand ai avataru' ala?

| melc a răspuns:

Me gusta.

| Alexandra_3484 a răspuns:

Ce e ala meme'u?

Sunt sigura ca e un chinez cu fata distorsionata happy

| EuDeeaEste a răspuns:

Traiesti? P.s. eu l-am inteles. super ca si celelalte comicuri ale tale P.s2:ce-i cu grasu' ala de la avatarul tauO_o(mata mea s-a speriat de el)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, u alive?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima dată credeam că zici ceva de bomboanele M&M. mare dezamăgire însă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hă? Tu-ți bați joc de mineee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e asa de neamuzant
...si glumele voastre fara haz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uite bine, ce sa fac...
tot ce pot spune este ca sunteti niste lingai...imi dati stupid pentru ca, ca oricare user mi-am exprimat parerea, o parere care nu e pe placul vostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mersi,
Nu știu dacă ai observat, dar toate răspunsurile de la întrebarea asta au primit stupid.

Și eu ți-am dat stupid. De ce n-aș face-o? Consider că părerea ta e stupidă și nu coincide cu a mea. Oricum, când e vorba de voturi totul e relativ, fiindcă nu sunt cine știe ce înțelepți care să voteze după niște criterii.

Și legat de glume, se vede că nu am mâncat zahăr zilele astea, aia e.