| Laurishkutza a întrebat:

Hai sa facem un joc de imaginatie.
Sunteti intr-o vacanta/tabara cu colegii de la scoala/liceu/facultate/serviciu.
Aveti o camera super, insa baia din camera nu are usa.Nu exista baie pe hol sau de serviciu.
Ce faceti? Funda pentru cel mai tare raspuns...

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Demonstrez cat pot fi de natural, dar ma bazez si pe bunul simt posedat de cei care se afla cu mine in camera. Multi se simt rusinati cand elimina materiile fecale in compania unor persoane, dar curios, nu se rusineaza cand injura de fata cu acei oameni. Eu recunosc, injur de fata cu oamenii din anturajul meu, dar nu ma sfiesc sa merg la wc, chiar daca nu are usa. Intrebarea mea ar fi, de ce se sfiesc cei ce injura de fata cu anturajul sa mearga la un wc fara usa? Nu suntem oameni pana la urma, nu fecalizam cu totii? Ce-o fi oare, mentalitate gresita? Iz de "vedeta"?

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Fac intr-un borcan si pe ziar ai apoi arunc unde trebuie...scarbos, dar practic. Sper, sa fiu singura, cand execut aceste activitati.

| pwp a răspuns:

Fac intr-o sticla rolling on the floor

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai o facem laughing. Sti unde enu e. facem noiwinking. Ehe oh go on ai fi uimita sa vezi ce imaginatie au uni...Eu ma limitez zicand:as gasi o soulutie

| Shery a răspuns:

Hai sa facem un joc de imaginatie... In baie exista hartie igienica... Imagineaza-ti ce fac cu ealaughing

| Shery a răspuns:

@NinaDobrev: Nu, nu ma sterg la fund cu ea, ci fac o perdea din hartie igienicawinking

Răspuns utilizator avertizat
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Drojdier: Hai să-ţi zic o fază. Când pute a propriul rahat, nu ţi se pare că pute aşa tare. Dar când pute a rahatul altuia, ai senzaţia că te asfixiezi instant!
Oare de ce?

| Th3eo a răspuns:

Improvizez o usa. Adica pun ceva acolo ca sa nu se vada ce fac inauntru. De exemplu pun o patura sau ceva acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Padurea daca nu nu mai fac si daca e urgent faci si ii dai pe restul afara spunendu-le ca daca vor sa mai traiasca sa iasa afaralaughing