| anonim_4396 a întrebat:

Hai Salut Dati-mi Si Mie Linkuri La Videoclipuri Super Funny, Gen:Funny Look Alikes, Etc.Ca Am Vazut Foarte Multe Pe Youtube, Si Poate Imi Dati Altele Care Nu Le-am Vazut, Ms. Funda La Care Rad Mai Taretongue.

Răspuns Câştigător
| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru MarianWLF):

Superlaughing))))))Thnks.

| MarianWLF a răspuns (pentru ShiftyIsXtreme):

Din colectia mea de linkuri.
Daca vrei sa pastrezi clipurile amuzante fa un document text si bagati acolo toate care iti plac eu asa facwinking

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru MarianWLF):

Aha...asa o sa fac.happy

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oh,nici nu mă chinui să citesc.

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru Musique):

laughinglaughingNormal...k uh trebuie sa te chinui sa citestilaughingMAXIM.

| Kremlin a răspuns:

Majuscula doar la începutul propoziţiei nu la fiecare cuvânt.

| ShiftyIsXtreme a răspuns (pentru Kremlin):

happyStiam Asta Dar Mie Asa Imi Place Sa Scriubig grin.

| AllStarsRules a răspuns:

Cauta pe Youtube "we love russia ". Super funny, garantez.