| Frunziix3 a întrebat:

Heeeeeey! (Daca vroiati sa stiti, eu sunt fosta BronzActiv. ^-^)
Cum va simtiti acum ca mult (ne)asteptata scoala incepe? In ce clasa treceti? Un mesaj pentru viitori si fosti profesori?! >:

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oh, îmi pare rău că ți-ai schimbat numele... o să-l rețin greu. laughing)

| Frunziix3 explică (pentru Musique):

Eh...nu-s cine stie ce pe categoria asta ca sa mi-l retii, cum a zis si Turbox.winking

| Musique a răspuns (pentru Frunziix3):

Ce? sad Păi eu una te știu de ceva timp.
Pentru mine ești cineva la categoria asta, de-aia ești „precina" mea.Mna, respect userii vechi, gen @Apache, @Hombre, @Flav și tu.

| Frunziix3 explică (pentru Musique):

Aww. puppy dog eyes

| Musique a răspuns (pentru Frunziix3):

Și alții... acum văd că am enumerat prea puțini laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Eu nu sunt user vechi? N-ai auzit de Siminator de la categoria Religie?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, și tu, și tu... am precizat că am enumerat puțini.hee hee

| Frunziix3 explică:

Apropo, mult noroc tuturor la scoala. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Pai eu sunt la liceu clasa 9-a happy
E ok mie imi place.

| єχcєєℓ a răspuns:

Sunt boboc.
blushing

| suităr a răspuns:

1. prooost
2. a 7-tea I don't want to see
3. 10 sau te sinucid!

| Frunziix3 explică (pentru suităr):

Il/o "sinucizi". rolling on the floor

| CinevaNou a răspuns:

Si bronzinactiv cine era?

| Frunziix3 explică (pentru CinevaNou):

Eh vezi ca stii?! rolling on the floor

| Neverwas a răspuns:

11-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Crezi ca-i pasa cuiva ca esti Bronzactiv?
2. Groaznic.
3. Vreau sa va vad in sicrie.
4. De ce plagiezi intrebari?

| Frunziix3 explică (pentru anonim_4396):

1. Pai daca nu stiati ca sunt...ma credeati o noua rasarita p'aci. oh go on
2. Nu plagiez nici o intrebare. Nici nu m-am uitat peste intrebari.winking
3. Sa te chis in freza daca esti nervos si iti descarci nervii pe mine.winking

| Apache a răspuns (pentru Frunziix3):

Tipul e putin ratat....lasa-l in treaba lui

| Frunziix3 explică (pentru Apache):

Okeey. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"3. Sa te chis in freza daca esti nervos si iti descarci nervii pe mine.winking "

Asta da laughing e foarte tare, imi aduce aminte de pe vremea lui Frijidier, ala chisa pe toti in freza laughing) kiss

| Bia001 a răspuns:

1.Oribil.
2.a 6-a... straight face
3. Sper sa muriti in chinuri cat mai repede!

| Killeramaster a răspuns:

1.Mă simt nașpa sad
2. a 8a... Pfff.
3. Să se ducă dracu.

| sebyse a răspuns:

1 groaznic, ca iar merg la jilava(alcatraz)
2 si acuma incerc sa-mi dau seama (ultimi ani de jilava i-am dormit)
3 sa dea autobusul peste ei
-