| NothingToEat a întrebat:

Heey TPU
spuneti-mi si mie cateva provocari (nu de orice fel, penale) devil

7 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Sa prinda niste carti de joc cu capul:
Cineva aluneca niste carti pe un perete/dulap si el le prinde cu capul.
Sa se imbrace intr-un articol vestimentar al sexului opus:
Daca este un baiat,sa se imbrace in niste pantaloni de fete,intr-o fusta,sa isi puna un sutien/bustiera.
Daca este o fata,niste boxeri,pantaloni de baiat,tricou/camasa etc.
Sa coboare scarile cu ass-ul.
Sa bea cola/pepsi cu mentosane in sticla.
Sa ramana in chiloti in fata vostra/a ta.
Sa se duca pe strada si sa se prefaca cersetor.
Sa tipe un lucru jenant de la balcon/pe scara blocului/in curte/pe strada. ( ex: Sunt constipat si am un *** lipit de anus!)
Sa compuna o poezie pe loc,amuzanta.
Sa-si sufle mucii cu capul in jos.
Sa se frece cu curul de covor.
Sa manance un sandwich scarbos.(cu ce ai tu prin frigider,gem cu maioneza, muraturi si piper etc.)
Sa linga o usa/un perete.
Dunno, cam astea mi-au venit in cap acum.

| blueangel99 a răspuns:

1. Să stai într-un picior un minut
2. Să bei o doză de energizant pe nerăsuflate
3. Sărută pe X pe gât
4. Sari într-un picior de 10-15 ori
5. Dintr-o data te îndrăgostești de toți jucătorii! Ia fiecare jucător de sex opus în brațe și săruta-l timp de 10 secunde.
Toți ceilalți jucători îți a€˜oferaa€™ un pumn în altă zonă a corpului. Loviturile nu trebuie să fie puternice dar destul cât să cauzeze discomfort.

Sună o persoană pe care o alege grupul și în mai puțin de 2 minute spune-I să vină la ține acasă "să fiți doar voi doi".

Alege o porție mică/medie dintr-un fel de mâncare, prăjitură sau înghețată. Membrii trebuie să o condimenteze cu tot ce au la îndemână (să nu depășească jumătate din volumul inițial la mâncării) iar jucătorul. să mănânce măcar jumătate.

Schimbă un articol de îmbrăcăminte cu jucătorul din față ta.

Vorbește cu alt accent până la finalul jocului.

Dansează 1 minut că o balerină.

Latră că un câine.

Desenează-ți cu ruj un iepuraș pe față. Nu te uită în oglindă și rămâi așa până la sfârșitul jocului.

Strigă pe geam numele persoanei de care esti intragostit/ă

Numai bine!

| NothingToEat explică (pentru blueangel99):

Ok
*iese la geam *
Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

| TheDubstepMan a răspuns:

Îţi dau eu una... Te provoc să pleci de la T/A 9 luni.

| AndreeaLove10 a răspuns:

Sa dispari definitiv big grin

| ILoveMyBed a răspuns:

Sa te arunci de la balcon si sa cazi in sus.

| lolipop01 a răspuns:

Sari din avion intr-un lac!