| Wladutz a întrebat:

Hei "gais"! Am sa ma apuc de un nou comic din simplul motiv ca nu prea am ce face.So,uite si "afisul" http://i.imgur.com/XgXuZ.jpg
Ok, cine vrea sa apara in el...sa-si puna pofta in cui ca nu bag pe nimeni de pe TUP in el.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Baremi il faci tu...

| Wladutz explică (pentru Apache):

Normal ca eu doar nu cainele...

| Foxie2 a răspuns:

Imi place teddy-pedo-bear-ul tau se uita asa insistent.

| CautNume a răspuns:

Abia astept sa aflu cine sunt aia 2 din ultima parte a afisuluilaughing

| hideaway a răspuns:

Păi ai spus că nu bagi pe nimeni în comic. Dar treaba e că noi nu suntem din "Tup". Deci ne bagi în comic, că suntem de pe TPU, nu de pe TUP.

| SuntUnCartof a răspuns:

Pedo bear!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off ***... nu am aparut niciodata intr-un comic laughing