| andrutza99 a întrebat:

Hei prieteni pe voi nu va enerveaza Justin Bieber userul, dar si cantaretul? Daca da trimiteti un raspuns convingator, cel mai convingator si amuzant primeste

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ba da...Nu as vrea sa fiu in locul panaramei ce e in spatele contului cu @JustinBieber ...jeth!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

*Merge la baie si vomita* scuze mereu cand aud numele Justin Bieber *vomita* vomit.Totii cei cu numele Justin Bieber *vomita* sunt idioti si prefacuti.
P.S.Niciodata sa nu fi fana lui Jus...*ii vine sa vomite*...JB!

| GoguMătryx a răspuns:

.>.< eu cand aud de asta ma i-a diaria... si e asa de gay pentru ca e pur si simplu gay...

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Mda...Acu da'l in masa daca e vedeta bravo lui, bine ca canta (cacofonie intentionata)! Da' nici chiar asa sa auzim de el intr'unaaa *m_ie*

| MyWorld a răspuns:

1. Ce v'a facut bietul copil?
2. Il faceti gay degeaba, ca are prietena, deci...
3. Eu nu zic ca trebuie sa va placa de Justin Bieber. Exprimati'va daca asta vreti. Dar nu va pripiti in ceea ce spuneti. De obicei cand spui ceva despre cineva este normal sa fii sigur ca acele spuse sunt adevarate, dar cum bine stim cu totii, omul moral a disparut de mult, asa ca minciunile sunt la ordinea zilei.
4. Tot ce am vrut sa spun este ca n'aveti decat sa nu-l placeti pe JB, dar totusi trebuie sa existe o limita a injuraturilor. Nu spune nimeni ca nu puteti sa spuneti ce credeti despre oricine, dar folosind niste cuvinte in limita normalului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-i mai bagam in seama deloc ca nu o sa ne mai deranjeze, nici voturi sa nu le dam sa zicem ca nu ar exista ~