| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TePeU! Mi-am luat un cidi nou pentru pleisteisan. Nu cunoasteti vreun sait care vinde uairles (dar sa fie in treide)? Dar unul de smartfonuri? Ciestia e ca iutubul nu imi da ce vriau. rolling on the floor Cati prosti scriu asa...

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ș tu ai scris așa, deci și tu ești prost.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru Musique):

Eu sunt prost? crying

| Musique a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Nope.Tu ești Android.

| zurick a răspuns:

Eu stiu ca nu esti semianalfabet si ca ai scris la misto, dar nu te fa de ras

| suităr a răspuns:

Frățioare,ce-ai băut? o-o
*surioară cu sechele*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa, si?

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Si nici tu nu esti mai presus de ei.Tot prost esti si tu stai linistit...doar ca la un alt nivel.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Multi nu au inteles, omul a vrut sa atrag atentia ca sunt site-urile pline de cocalari

| Anisia170 a răspuns:

Aha

| YellowShoes a răspuns:

Acum ca tot ai intrebat...cred ca esti singurul/singura care scrie asta, deci tu esti ala/aia

| ace02 a răspuns:

Yo, si eu mi-am luat un cidi pentru plyeyastayon si merge foarte bine, am gasit eu un syt care vine weireslsd, nu vreau sa fac reclama sytul se numeste redtube, iubietyul tyi ie un nesiues, cuaeut alatu aindf o viate inainye

| Luckan110 a răspuns (pentru ace02):

Cum ai indraznit sa scrii "mi-am"? corect e "myam"