| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De halloween as vrea sa ma imbrac ca the grudge dar nu stiu cum...

Răspuns Câştigător
| AlexandraRock15 a răspuns:

Paii..iti iei o rochie alba pe tine, iti faci parul cu placa,(daca nu iti cumeri o peruca, castaniu inchis) te dai cu pudra, si te machezi in jurul ochiilor big grin sper ca te.am ajutat :*

11 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu pielea pe dos

| suităr a răspuns:

Te duci frumos și iți pui mușamaua de la masă pe tine.Nu mai ai nevoie de machiaj :3

HĂLĂU,CATEGORIA TRIVIA/AMUZANTE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci și te uiți în oglindă. O să constați că nu e nevoie să te costumezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai cum sa mai seman si cu tine...la uratenie totala!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Știam că-s tâmpită, dragă :3
Nu puteți să înțelegeți și voi o glumă -.-

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Una de prost gust!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cineva e un tampit si numele ei e amadeea!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Dupa ce iti faci rost de costum, du-te la mall, intr-un lift, si stai acolo. Ascunde-ti si o camera de luat vederi pe undeva.
Distractie placuta!

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Demacheaza-te!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Incearca prima data sa te dezbraci ca un grudge si pe urma ai sa vezi cum este sa te imbraci ca un grudge

| Crâstoşelul a răspuns:

Aşa, şi?