| anonim_4396 a întrebat:

Hey guys. Show me your pets. :v
Here's mine: i.imgur.com/kbrLGW4.gif

30 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

"Oh nu Bless, stai, opreşte-te, BLESS"

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

CRINA
rolling on the floor poate fac unul și cu tine.Nu mă crezi în stare?
rolling on the floor

| suităr a răspuns (pentru єχcєєℓ):

-adiere de vânt-
bleeeeeeeeess

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Să nu îndrăzneşti. =-=

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am gândit să filmez în pădure "căutarea lui bigfoot, monstru îmblănit" și după ce te prind o să mă prefac că mă uit pe o listă și spun "nume de cod:Crina, a fugit din celula 69-T/A" și eu voi primi recompensa uuuu uuu și tu înapoi în celula aia fără w.c uu uu

| styaos a răspuns (pentru suităr):

M-ai speriat! :(
http://i.imgur.com/MFKIAcZ.jpg Yuki =3

| suităr a răspuns (pentru styaos):

Huehuehue

| styaos a răspuns (pentru suităr):

Huă

| suităr a răspuns (pentru styaos):

Hău hău

| W3R4 a răspuns:

Cuţu! OwO
Deja ştii ce bestie am...nu trebuie să mă mai laud cu el, să-i sperii şi pe alţii._.

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Mustaţă e cel mai mişto motan

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

O să-i transmit! xD
Serios acuma, nu înţeleg ce vede lumea aşa mişto la o minge de păr...şi a dracu'! o-o

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Lol de ce mi s-a postat jumătate de răspuns? laughing (aşa îmi apare mie, doar jumătate o-o)

Mai era o parte cu: "Mai rar motan care îţi ascunde telefonul în frigider."

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi culmea să-mi facă aşa! =]]
...mie mi-l ascunde în cadă, chiuvetă, ghiveciul cu crini ( smug>>> serios, am crini albi xD)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Năup, şou mi ur bewbs devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saracul catelus cred ca e socat cand vede ghiarele alea lungi si gri venind spre el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi amintesc să-ţi fi cerut părerea. happy Dacă nu aveai de gând să răspunzi la întrebare, puteai totuşi să te abtii şi de la comentarii fără rost.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, asa o sa fac pe viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://i.imgur.com/oP1B4Et.jpg

Să nu văd ceva răutăcisme la adresa lui, că vă blestem mai rău decât o face "claudia catarig".

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce ai pus-o pe aia intre ghilimele, ca sa fie mai usor de cautat pe google cu copy-paste? Nu zic nimic de animalul tau, pentru ca deja am suparat pe cineva la intrebarea asta :p

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fiindcă nu-i ştiu sigur numele(Cătărig, Catarig, Câtărig, etc.) şi aşa am vrut să elimin orice confuzie. E varianta standard pentru o căutare pe Google, după cum ai spus şi tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mnup, e chiar foarte sexy (zoofilă much?), seamănă puţin cu câinele meu, la botic. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant câine. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e: http://1.bp.blogspot.com/......eptila.jpg
Vrei sa-mi omori animalutul? :o3

| DeathIncarnate a răspuns:

Nu cred ca e un site 18+ ca sa ti-l arat

Întrebări recente