| EvelineM a întrebat:

Hey people! Pun intrebarea asta doar pentru 9gaggeri, daca sunt cativa pe aiciwinking... deci intrebarea mea este : Care e faza cu that potato de la sfarsitul unei postari lungi? happy eu sunt 9gagger de vreun an, deci nu am prins tot.Please helphappy (sorry for the category, but here is a potato laughing )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey,Derpina! Aici Herpette! Daca o iei metaforic, faza cu "sorry for the long post...but here is a potato" semnifica ceva de calitate inferioara, neinteresant, dar care e intalnit in viata de zi cu zi. Atitudinea celui care pune un potato e un fel de"My post is long, but cool, and I don't give a damn -).
Oricum, chestia cu potato a prins destul de bine si e amuzant sa il folosesti, mai ales in situatiile cand trebuie sa dai raspunsuri filozofice...
Insa ai grija sa nu il folosesti prea des, fiindca probabil vei fi considerat un "genius" IYKWIMlaughing
Sorry for the long answear, but here is a potato :*

9 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

Potatoes makes everyone happy. Long posts fac oamenii să le obosească ochii de la citit deci la sfârşitul postării, utilizatorul îi recompensează cu un cartof c:

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Caaaancer.Mă piş în 9gag-ul vostru fără haz.

| Bot a răspuns:

E cancer care unor oameni li se pare amuzant... 9fags

Răspuns utilizator avertizat
| Bot a răspuns (pentru Dickbutt):

You’ve got to be kidding me. I’ve been further even more decided to use even go need to do look more as anyone can. Can you really be far even as decided half as much to use go wish for that? My guess is that when one really been far even as decided once to use even go want, it is then that he has really been far even as decided to use even go want to do look more like. It’s just common sense.

Răspuns utilizator avertizat
| Ţăpeşu a răspuns:

Tl; dr

Răspuns utilizator avertizat