| lexualex11 a întrebat:

am gasit un site... prizee.com si am jucat enovaa de cateva ori apoi am ramas fara jetoane intrebarile mele sunt:
1)Cum fac rost de jetoane?
2)Primesc la o anumita perioada de timp?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Le primesti la o ora, daca te referi la "vietile acelea", sau prin coduri care le iei de la prietenii tai.

| lexualex11 explică (pentru CM7YRE):

Pai si cum trimit invitatii sa imi fac prieteni? http://www.prizee.com/fr/index/index intra aici si indrumeazama te roog

| CM7YRE a răspuns (pentru lexualex11):

Intreaba pe cine are cont sa-ti dea coduri. Site-urile sunt pe bune, am testat si-am luat multe stickuri de acolo, deci poti sa joci cu incredere. Dar pana prinzi ceva bun, dureaza foarte mult.

| lexualex11 explică (pentru CM7YRE):

Pai nu prea am cu cine... si zici ca odata pe ora primesc vieti? si vietile alea daca joc un joc si le consum altul nu mai pot juca?

| CM7YRE a răspuns (pentru lexualex11):

1 viata = 1 joc. Chiar daca il castigi/pierzi, 1 viata tot se duce. intr-o ora castigi alta viata.

| lexualex11 explică (pentru CM7YRE):

Deci 1 ora - 1 viata?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marş d-aici!