| Akid a întrebat:

cum ar fi sa putem asculta telefoanele >altora:?laughing)

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ar trebui sa te intereseze persoana ta, si nu persoana altora. Cum ar fi? Banuiesc ca in unele cazuri ti-ai face cruce cu piciorul.

| Vizitiul a răspuns:

Vacutsa - de la modul de a spune e un singur pas pana la a-ti dori.

| Razvan a răspuns:

Cu sinceritate. Te duci la vecinu`:"Vecine am venit sa iti ascult telefoanele.Acu` daca tot venii un pahar de tuica n-ar strica"
Versiunea olteneasca cu veniiii nu cu am venitshame on you

| Hombre a răspuns:

Cu grija si pe furis, atentie discretie total altfel ...iti saparge dinti crying

| Ally_8613 a răspuns:

Mah. oricum cineva tot asculta conversatiile... e "scarbos" -cine stie ce fac unii la telefon.hee heee o indiscretie.big grin.

| Akid explică:

Era un mod de a spune si nu trebuia sa o luam asa
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat. E ceva personal. Eu una m-as supara sa stiu ca cineva a ascultat ce am vorbit eu la telefonhee hee

| laura_8904 a răspuns:

In afara faptului ca e imoral e ilegal si chiar nu cred ca ar face cuiva placere sa ii fie ascultate comversatiile mai ales fiindca sunt chestii personale tin de dreptul la intimitate

| raluk_1368 a răspuns:

Ehhh...ar fi alta viata!laughing