| princessOfcaraibe a întrebat:

daca blondele se spune ca sunt proaste iar roscatele curve.brunetele si satenele ce sunt?

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Vise neatinse, fete ideale, inteligente...vise care merg...

16 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Alea desteptelaughing
glumeam
si eu sunt satena si chiar as vrea sa stiu ce suntlaughing)))
nu are logika
lol
laughing

| cretzufinish a răspuns:

Sub acoperire probabil. laughing
PS: Sunt satena.

| Ea12345 a răspuns:

De bruneta focoasa ai auzit vreodata?laughing
P.S.Parul tau ce culoare are?hee hee

| User a răspuns:

Sunt buunedrooling. Si roscatele nu-s curve, da?waiting

| User a răspuns:

@fluturas - nu stiu. nu ma intereseaza blondelewhistling

| User a răspuns:

Silvia - da. schimbare de atitudinewhistling
Vreo problema?waiting
P. S. Nu-mi plac roscatele. DELOC. Dar nu stiu de ce am impresia ca in viitor o sa-mi placathinking Asa, peste vreun an jumate. Pardon, de miercuri intr-un an jumatewhistling
P. S2. Nici nu trebuie sa inteleaga TPU-ul cevasmug

| princessOfcaraibe explică:

Lory1995 sunt satena...PrincessOfChocollat is si blonde destepte. da no acum am spus "ce se spune".winking

| Psihiatra a răspuns:

Nu m`am prins niciodata cum e cu chestiile astea laughing
se spune ca cele cu par saten saruta bine smug P. S:sunt satena laughing
hai ca glumesc...chiar nu stiu straight face
dar chestiile astea sunt doar de distractietongue nu trebuie luate in serios. Un exemplu ff bun ne-a dat PrincessOfChocollat cu colega ei de clasa.
Pa.Ne mai vedemwinking

| Silvia a răspuns:

Paul, ce subtil eşti laughing. Blondele nu te interesează, brunetele şi şatenele sunt bune şi roşcatele... te interesează?!laughing Ce schimbare de atitudine no talking.
P. s. Îţi dai seama că nimeni nu înţelege nimic? rolling on the floor

| fluturas a răspuns:

@Paul27 roscatele nu-s curve, dar blondele tot proaste-s laughing?

| a răspuns:

bunesmug
Lol.

| Ofiintă a răspuns:

Blondele=proaste
Roscate=curve
satene=drogate
brunete= vampiritze

Sincera sa fiu nu stiu de ce se spune
Din cate oameni am gustat
Mi se pare ca am vazut mai multe blonde care sunt destepte
Dar cine-s eu ca sa ma iau dupa toti prostii
pa, pa
totusi vreau vot

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Mai da am o fata blonda la mine in clasa care a castigat olimpiada la mate laughing
Si eu sunt satena, si din cate am auzit, satenele sunt sarguincioase happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt doar superstitii daca sunt adevarate de ce nu sunt si pentru brunete sau satene cum sunt eu? in plus sunt multe blonde destepte!

| OliviaLove a răspuns:

Aha. deci in opinia voastra :
Blonde = Proaste ( fara sa le cunoasteti - aa greseala mea, nu trebuie sa le cunoasteti voi stiti deja ca sunt "proaste")
Brunete = Paroase ( nici nu le vedeti, - ahh gata uite e bruneta, inseamna ca e mustacioasa )
Roscate = curve ( aia e roscata? vaii, rosu vine de la sange si inseamna dezvirginare! nu te atinge de ea! )
Satene = Drogate ( Uite o satena d-aia drogata. )

Ei bine, dragilor nu-i asa! happy Asa crede orice rasa despre cealalta rasa pentru ca nu are incredere in ea, iar jignindu-i pe cei diferiti ca ea o face sa se simta superioara.
Uite cum e de fapt:
Blonde = Frumoase
Brunete = Sexi
Roscate = Superbe
Satene = Dragute
( si vice - versa, invers, "pe dos" + alte adjective frumoase, ganduri bune si altceva mai vreti sa auziti ( sa vedeti, citind. citind iritati de ce scriu acum cu gandul sa-mi raspundeti la intrebare " bine sunt de acord, numai ca blondele tot proaste sunt " sau " ma pis pe tine si pe ce crezi " - nu m-ar surprinde, la ce oameni exista in lume. )
Ca nimeni nu-i prost, curva, drogat sau retardat in functie de par, de genunchi, de picioare, de ochi. sau orice altceva ati zice.
Duceti-va in colo cu parerile voastre date naibii, cu jignirile si cu obiceiul prost de a rade de altii. Da, acum o sa ziceti " esti nervoasa pentru ca esti blonda si blonde = proaste " ei bine, nu, nu sunt nervoasa, nici PROASTA cum ati zice voi cei care chiar credeti asta. pur si simplu nu mi se pare corect sa radem asa unii de alti. NIMENI NU E PERFECT, OAMENILOR, BLONZI BRUNETI SATENI ROSCATI TOTI SUNTEM FRUMOSI ca asa ne-a facut Dumnezeu si nu trebuie sa fim dezamagiti de cum aratam.
Pace voua!

| mariaagabriella a răspuns:

Sunt multe fete care invata bine care gandesc bine care sunt cuminti(adica nu-s curve0 indiferent de culoare parului
dar faza cu blondele intr-adevar ele sunt prea mandre de ele se adora pe ele insasi crezand cas cele mai frumoase si se lasa la toti vrand sa arate ca tuturor baietilor le place de ele dar de fapt baietii le cred usuratice,curve mai exact
probabil de aia baietii(unii)au parerea ca blondele is curve
in rest,roscatele, brunetele, satenele-ele depinde de fiecere pers