| Polaris a întrebat:

Http://i.imgur.com/XZGWl.png
Salut TPU asta e al doilea meu comic loool. primul e aici http://www.TPU.ro/......metode-de/
Lol stiu ca sunt talentat, dar daca vreti sa vorbiti cu mine, sa va invat mai multe sikllsuri (cretaekr, scuze ca ti-am luat locul) bagati idul asta in lista mihnea_tokiohotel@yahoo.com :o3
va pup

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu stiu de ce...dar m-am spart de ras laughing

| Bya132 a răspuns:

M-m-m-mihnea ne pupă? Ăsta e chiar un fenomen. Şi chiar am râs.

| Musique a răspuns:

Cocalar nenorocit.

| LastChance a răspuns:

Lol mihnea! Acceptami cererea d prietenie, pls, pls.
pup:*!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

E Foort3 shukar ma inv3Tzi si p3 mine?:XX:X:X::X:X::X::X:X::X
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MâţulMov a răspuns:

Deci chiar imi plac lol lmfao lmfao loooool hahahaha lol.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Btw,ce-ai fumat?

| Trinitas a răspuns:

Imi place tocmai datorita profunzimii mesajului. Ideea de antagonist adus de partea protagonistului prin intermediul unui banc se imbina perfect cu stilul expresionist cu tente suprarealiste pe care l-ai abordat. Personajul este foarte bine conturat, si numai din limbajul sau ne putem da seama de nivelul ridicat de educatie al acestuia. Textul l-as clasa ca pe un exemplu exemplar al literaturii clasice.
Totusi, avand in vedere grafica, ti-as sugera ca data viitoare sa alegi tonalismul sau chiar neoclasicismul, dar alegerea artistica iti revine tie.
In concluzie, succes la desenat. Ti-as sugera sa incerci sa te faci cunoscut, deoarece ai idei foarte profunde, dar de asemenea usor de inteles datorita partii grafice.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Trinitas):

Din cate caiete de romana te-ai inspirat?

| Polaris explică (pentru Trinitas):

Mersi :* stiam eu ca sunt jmeker. Dar datha viitoare sa scrii ceva sa inteleg si eu, ca nu-s tokilar ca tine si sunt cu mult mai popular pe site.

| Foxie2 a răspuns (pentru Trinitas):

Hăă?
Imi faci si mie niste comentarii la romana?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Meriţi 10 ţâuri în *oaie, pentru că ai faultat de nenumărate ori limba română.
Eu desenez de 10 ori mai fain decât tine, fără mouse, fără tastatură şi cu monitorul închis.

| Polaris explică (pentru Nuvăsufăr):

Ești doar gelos că n-ai talentul meu.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Polaris):

That awkward moment, when I ask myself: How can he read my mind?

| Cristianne a răspuns:

Vhai Mihnea,ești cel mai increfuckingdibil hom din lhume șhi sunt fhana ta nambăr uan.:*:*:*:X:Xlove struck:XVrei să the măriți cu mhine?

Lăsând la o parte asta,poate mă înveți și pe mine cândva să scriu așa, că mă chinui de ceva timp și nu-mi iese.Dar deh.mi-ai zis tu cândva că ești un zeu, iar acum s-a dovedit ca fiind adevărat.Mă închin în fața ta.laughing^^

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

*cocalar mode on *
Ooh love struck the iubesch pe thiine sh pe chomichurile thalee love struck esti super coool fratee happy lol frate happy imi dhai mhiee planethaa si eu iti dau o bhere puppy dog eyes?
*cocalar mode of *
Ma cam eneveaza K-urile aleawinking te loog nu le mai FOLOSI x_x

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

'Sunt la facultatea de doctorie oxford' epiclaughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Mare talent ai faraoane!

| Woodenpints91 a răspuns:

Phardon. fHarO@n3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The f*ck is wrong with you man? Poluare vizuala!
*vede numele*
Myeahh...Stiu ca-i trolling dar tot e deranjant sa vad K-urile alea in loc de C