| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......e-cu-mine/

Ba...mai tineti minte? Mi-au amintit Sweety si Tudi de acele clipe frumoase cand eram un om mai bun. Ce perfect eram..nu? "Dragutul de mine" Doaamne ce "nebun" eram inainte. Acum ca stau sa ma gandesc. oare cum puteam sa spun toate alea. Am spus eu "Zeyn e criminal, ma deschid la fermoar, toate pe mine sarrr... cum sa spui ma asta? :))
Ba ce om eram.

24 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor ai ramas la fel de amuzanta ca atunci lmao rotfl

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Ba si tu ba... laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Ba ce tare
ba ce amuzant
ba

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Am pus asta cu scopul de a ne duce inapoi in timp. Nu sa fie amuzant. dadada... tongue

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

laughing Ce vremuri...
Nu pot să cred că spun asta, dar parca mi-e dor de Zeyn

| Croampa a răspuns:

Ciudat, hă? thinking

| TiberiuFasole a răspuns:

Cine-i Zeyn? Si toti stim ca ai copiat cantecul, n-ai talent asa mare ca mine+ pun asta pe riscul sa fie sters.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu eram pe-atunci.Iar tu erai baiat din cate vad.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm.da. Oare cum ar fi fost daca as fi continuat asa. ce vremuri...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oare as fi devenit gay? Neah, nu cred.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce? O.O Rautate... unii imi spuneau asta.dar doar ca sa ma jigneasca...nu de altceva. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaaaiii...stai putin...ti-am dat un raspuns stupid. Probabil esti confuz acum.
Am crezut ca te referi la faptul ca eu deveneam gay, nu tu..nu ti-am citit bine raspunsul. Acum mai fac si un proiect la franceza si e cam greu sa fiu atenta in doua parti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah, nu-i nimic. Spor la treaba cu proiectul!winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy ce dragut happy mersi!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

Shiiit, ca acum muncesc pentru un 10. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

As vrea si eu o scuza ca sa scap de istorie...dar...scapi de moarte? Nu scapi.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

Asaaa...fa-mi in ciuda.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

Ce norocos...eu maine am inspectie + test la romana. Posibil ascultare la geografie si poate *Te rooog Doamneeee!* nu ne asculta la latina. aaahhhh...si poate ii vine ideea stupida profului de mate sa ne dea test. Nu stiu nimic. nici nu ne prea preda.

Răspuns utilizator avertizat