| Antipaticu a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/ekic
Nu-i asa ca e o zeitate a frumusetii, reusind sa topeasca si inima de gheata a unui tiran ca Hitler?
doamne, cum dracu poti pune asemnea poza la avatar?
si mai folosesti si un limbaj de prost gust

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

...spuse "Miss Univers".

11 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Mda...ia da si tu o poza cu tine Maiestate sa te vedem cat de fermecatoare esti straight face
@NOname si eu am fost castigatoarea concursului Miss Taranca De La Tara smug 2 ani la rand smug

| ɔɐıɔ a răspuns:

E feshan ma, ce ai tu.

| Trinitas a răspuns:

Aspectu' ca aspectu', dar ce limbaj mirific are creatura in cauza.

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns:

Lasa ca ne luminezi tu prin frumusetea ta magnifica
Fiecare ii frumos in felul lui si in plus, frumusetea e relativa
Ce e urat pentru unii e frumos pentru altii si invers, asa ca mai bine ti-ai tine gura si ai lasa superficialitatea asta, ca reusesti doar sa ma scarbesti

| WhatMeanLove a răspuns:

"se uita atent la poza"
"crede ca e dusa"
Schimba poza beibii!

Răspuns utilizator avertizat
| BredPit1 a răspuns:

Iar ~x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se gandeste la zicala romanului: "Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie!" Restul nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blogcdn.com/www.urlesque.com/media/2010/11/5.png
Acum serios...nu e nici urata dar nici Miss Univers nu e.Te pomenesti ca tu esti mare gigolo de performanta pe sistem(se stie!)frumos de gagicar care mai de smecher? Dar limbajul pe care-l foloseste(cel putin in ultimele raspunsuri) si gramatica pe care "o stie" o injoseste si o face hidoasa in fata mea.