| XatomisX a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=AEBu_silnFA

ce insemna sa ai bani

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E nebun tipu.

| XatomisX explică (pentru Musique):

Poti sa te uiti pe canalul lui sa vezi cate a daramat iphone 5 chiar laughing s3 toate

| GroparuVesel a răspuns:

Groparii fac de'astea tot timpul.

| Xtadelo a răspuns:

Mare branza...

| Ho1 a răspuns:

Sa-ti cumperi toate telefoanele lumii si apoi sa le strici, aruncandu-le in WC, spalate cu votka, stricate cu cioc-cioc...
funda? ))))

| Snowal15lea a răspuns:

Astai viata cand n-ai minte si ai bani.

| XBrunetteX a răspuns:

Daca nu-l mai voia, putea sa mi-l dea MIE. laughing

| TheTimeKiller a răspuns:

Ma inteapa inima crying help me.

| JIJ a răspuns:

Nou subiect de studiu, sa puna ecran anti glont, sau sa ii explodeze in fata tacanitului.

| Smile2BHappy a răspuns:

A distrus singurul lucru care ne mai leaga de lumea din afara camerei in care traiesc. Nuuuuuu. Omenireeaaaa!

| iHateStrike a răspuns:

E un star, tipul.

| CristinaDelia99 a răspuns:

Are prea multi si n-are ce sa faca cu eilaughing da si mie funda!