| Lupică27 a întrebat:

Https://ro.pinterest.com/pin/824088431840895874/
Noul lot de sportivi pregatindu-se pentru campionatul de halbere 2024.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Baietii astia sunt rusi? ca dupa alura si antrenament sunt cei care au picat la testele Spețnaz
dar au baietii potential de campioni la halbere;)
nu conteaza pana la urma de unde sunt am zis la misto ca ar fi rusi
insa piesa de pe fundal e belea, cantata de Roy Jones Jr. marele campion mondial la box

piesa e bestiala si motivationala pentru boxeri :)) https://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Sunt romani ma, n-ai vazut ca pe sticlele de bere e ambalajul ciucas?

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Era ora tarzie bro am vazut dor burtile unora laughing

| Simpatic a răspuns:

Vezi ca imi esti dator :)) cum era de asteptat cine e tare in gura pe TPU nu este nimic de capul lui in realitate, am ajuns sa fiu luat in barca de toti cocalarii pentru ca nu le impartasesc ideile, prietenul tau siriusblack98 m-a blocat dupa ce i-am demonstrat ca este un vai de el https://www.tpu.ro/......-precizez/
aici daca esti user activ intimidezi si iriti prosti, asta este!
desi ii prezinti prostului argumente solide si neutre fata deporpia lui gandire viciata, el nu poate depasi neantul intelectual in care se afla!

| Lupică27 explică (pentru Simpatic):

Dator? de ce ca te-ai certat cu ala? crezi ca stau sa ma consum pentru oricine pe internet?
Tu esti prea aprins si te consumi pentru orice fraier.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Am zis in gluma ca imi esti dator daca ai observat, eu nu m-am certat cu el,el s-a certat cu mine, daca urmaresti ce i-am scris eu primul ai intelege ca am fost cat se poate de obiectiv, dar cu naivul nu ai ce face!
era de asteptat ca un smardoi de asta fara fapte in spate sa se comporte asa, cei care au fapte nu se dau smcheri pe net!
mie imi pasa prea putin ca inca un meltean m-a blocat, inseamna ca sunt important pentru acesti fraieri daca simt nevoia de afirmare in fata mea, insa nu au ei cunostinte cat sa duca o lupta cu mine aici!
cheers mate!