| moilolyta09 a întrebat:

Https://www.facebook.com/....../photo.php
Deci...ai devenit vedeta!

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uau.

| Furculingură a răspuns:

Şi publicitatea negativă e bună.

| єχcєєℓ a răspuns:

Uau ați ajuns ca mine bravo bravo.

| Unniique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Tu la întrebarea aia ai 182 like. Eu la a mea am 273.
Sâc, sâc, sâc!

| suităr a răspuns:

Si lumea o crede psihopata

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Vreau şi eu! crying

| Seducatorul a răspuns:

Nice!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cine nu ar vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, mai ai de gand mult sa-ti bati joc de T/A cu panarama ta de Facebook si cu intrebarea asta de rahat?! Da, a devenit vedeta, esti invidioasa?!

| moilolyta09 explică (pentru anonim_4396):

In primul rand eu nu m-am gandit niciodata sa-mi bat joc de T/A, chiar vreau sa o aducem cum era acum vreo 2-3 luni!
Si in al doilea rand eu am gasit intrebarea asta si mi s-a parut amuzanta, deci...am pus-o aici.
Si nu vad care e problema ta?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru moilolyta09):

Tu nu vezi ca T/A a decazut asa de mult din cauza Facebook-ului si a Asf.fm-ului?! Si da, am multe probleme, mai ales cand vine vorba de T/A. Nu sunt rautacioasa, vreau doar sa indreptam categoria asta. Poate tie ti se pare amuzanta, dar gandeste-te ca poate ea se simte prost, desi nu vrea sa arate asta.

| moilolyta09 explică (pentru anonim_4396):

Aici iti dau dreptate, a decazut foarte rau!

| anonim_4396 a răspuns (pentru moilolyta09):

Sunt mai teapana ca sa va motivez sa terminati cu astea. Cauta prin arhiva T/A, ca sa vezi cum era pe vremuri (nici eu n-am apucat acele vremuri) si nu te supara pe mine, ca tot ce fac, fac pentru T/A!

| moilolyta09 explică (pentru anonim_4396):

Stiu astawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru moilolyta09):

Si atunci, va rog, gata cu Facebook! Gata cu Ask.fm! Gata cu adevar sau provocare!

| Bia001 a răspuns:

Cati au devenit vedete acolo...

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Da, dar pagina se numeste TPU pentru prosti big grin

| zurick a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Si ce prostia e preferata mea...

| Snowal15lea a răspuns:

Acum sa ne taiem venele ca noi suntem Luzări.