| Desh a întrebat:

Salut TPU! Ce episoade din Bluey ați vrea să apară? Despre ce să fie ele? Eu aș vrea:un episod cu Winton și terierii acum că sunt frați vitregi,un episod în vizită la buni, dar de data asta să fie și Grandpa Bob acolo și cel mai mult aș vrea un episod cu Bluey ca adult.Nu flashbackuri.Un întreg episod

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu as vrea un episod in care sa fiu la o bere cu 'Tata bluey' sau Dad cum ii spune acolo
si cum ne bem noi linistiti apa minerala, la un moment dat il vad pe @Lupică27 cum vine in fata noastra si isi face la o bara de tractiuni, aflata acolo in fata mesei noastre, antrenamentul lui de calisthenics, obturandu-ne privelistea fata de fetele din fata noastra care faceau si ele in acelasi parc exercitiile fizice purtand yoga pants
in momentul acela orbiti de furie si agitati de faptul ca noi avem 'burta de la bere' si Lupica27 in fata noastra este sculptat precum zeii din Grecia Antica, in acel moment, tata bluey scoate de sub masuta improvizata pe care ne tineam noi berile, 2 bastoane telescopice, este momentul in care il alergam amandoi pe Lupica cu bastoanele in mana

am vrut sa ma fac regizor dar ma pricep si pe scenarii, ce zici ma descurc?

aici imi beam linistit apa minerala >> https://www.youtube.com/watch?v=am2j89vSII8

| Lupic?27 a răspuns (pentru Simpatic):

Mai da-le dreacu de tractiuni ca mi s-a luat de ele, o zi de bere nu strica.
Scenariul ar fi fost mai intereant daca beam toti bere si dupa veneau alea in colanti sa le luam acasa.
Le vrajeam ca avem bemveu si aia era.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupic?27):

Interesant ceea ce ai propus, este de luat in calculwinking

cat despre bmw, mai ales seria 3 foarte adevarat, zic si baietii astia asta https://youtu.be/8ASkGZ_iy-c?feature=shared&t=65

| Lupic?27 a răspuns (pentru Simpatic):

O stiu melodia, o puneam pe la chefuri cand eram rupti de beti laughing dar pana atunci nu era nici unu cu manelele, dupa ce intra betia toti eram pasionati chiar laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupic?27):

Stiu feelingul, eu sunt singurul dintre amicii mei din trecut, pentru care la bairamuri se punea muzica "culta" : hip-hop, RnB,pentru ca am fost fan al acestor stiluri, insa nu am zis nu daca se propagau in urechile mele si manele, nu imi crea repulsie mai ales cum ai zis si tu dupa alcool...eu pe TPU fac misto cand pun linkuri catre manele vechi, nu ascult actual dar nu-s impotriva lor si mai ales actual imi displac proxenetii astia din noua generatie care canta manelewinking manelistii cunoscuti international, cei vechi, sunt artisti in felul lor!