| suităr a întrebat:

Și unicornii se spala pe dinți!
http://imgur.com/gallery/dO9IzvN

Intrebare- de la ce vine username-ul tău?
Eu am avut 3 username-uri până acum.Primul a fost "pisicutaceapufoasa (WTF?!) ", iar apoi "Ceade12AniceTrăiestelaTară".Eh...exceel m-a provocat să-mi schimb numele, si voila! Ham devenit Preșădintă.

33 răspunsuri:
| GamerBoy479 a răspuns:

Vine de la un baiat care se Este interesat de jocuri si de tehnologie(si e smecher )

| Neverwas a răspuns:

Gata, oficial consider ca unicornii sunt malefici!
P.S. Neverwas a fost singurul username care mi s-a potrivit.

| ???28 a răspuns:

Mi-am facut contul' la plictiseala. Dupa am descoperit T/A-ul..Si mai departe stii tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la un anmal din curtea bunica-mii

| Musique a răspuns:

De la muzică.
Am avut în prima săptămână altul, dar pe ăla nu-l va știi nimeni, NICIODATĂ.

| Musique a răspuns (pentru GamerBoy479):

Îmi aduci aminte de @Țopăilă, mdeci... tu ești?hee hee)

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Numele meu de utilizator e foarte interesant după părerea mea.
Păi!
Pedo-pedofil şi Barbie-de la păpuşă.
M-am inspirat de la Pedobear=acel urs pervers.
Pe curând!

| Crucified a răspuns:

E un diminutiv de la vacă.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Ww2-world war 2-al doilea razboi mondial.

| Crâstoşelul a răspuns:

Cred că de la Iisus.

| pinguinuVerde a răspuns:

îmi plac pinguinii în călduri.

| AtsukoKure a răspuns:

Numele meu...si doar=
Doar Eduardhappy

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Si eu am avut multe username-uri pana acum. Pai numele meu vine de la un criminal sef devil

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

E ciudata privirea unicornului crying. Oricum, eu mi-am schimbam numele de 2 ori decat big grin.

| Bia001 a răspuns:

Uite ce mai fac unicornii:

http://imgur.com/vdkP1cl

Dar nu trebuie sa mai afle nimeni de asta.

Iar username-ul meu :

Bia- de la numele meu

001- vine de la 2001, anul in care m-am născut, si am o obsesie ciudata pentru,, 001"

| moilolyta09 a răspuns:

Moi- 3 litere
Lolyta- porecla mea
09- ziua în care m-am născut.

| Furculingură a răspuns:

De la o furculingură.
Înainte am avut alt nume. Îmi vine să mă împuşc când îl aud.

| Gavrotte a răspuns (pentru Furculingură):

Care era vechiul nume?
Nu pot să mi te imaginez altfel.;~;

| Furculingură a răspuns (pentru Gavrotte):

Am jurat pe ciuperci că nu o să îl mai spun niciodată nimănui.

| suităr explică (pentru Furculingură):

Eu ti-am zis numele meu de BEEEP. Te log zii vechiul nume puppy dog eyes

| Furculingură a răspuns (pentru suităr):

Dacă intri pe mess, dar totuşi nu cred că se compară. Atunci îmi plăcea dar acum sună aşa... PIŢI. -.-'

| Gavrotte a răspuns (pentru Furculingură):

Oh,cred că înţeleg.
Aşa,deci zii, te bagi la o afacere?
În postul de televiziune T/Andicapaţi.
Ai vreo idee de nou produs, să-l scoatem la licitaţie?
Tu îi faci descrierea şi zici ce întrebuinţări are, iar eu îl ilustrez.
Ce zici, te bagi?

| Furculingură a răspuns (pentru Gavrotte):

Hmmm, sună tentant.
Da, mă bag. Dar trebuie să găsesc un produs special. Un produs unic, un produs care să schimbe lumea şi să împrăştie vomă cu bucurie.
Mwhahaha.
* ignoră râsul malefic *

| suităr explică (pentru Furculingură):

P.M messul nu-mi merge sad

| Gavrotte a răspuns (pentru Furculingură):

Prea bine.Mă anunţi când găseşti ceva revoluţionar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stie cineva de fataDiferităUNICĂ? rolling on the floor

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Porecla mea.

| YellowShoes a răspuns:

M-ati innebunit cu unicornii vostri, cu nutella voastra si toate copilariile astea...

| Mokaxoxo a răspuns:

Numele meu s-a luat dupa un personaj din anime-Moka, iar xoxo pentru ca atunci cand mi-am facut contul eram obsedata de xoxo.Da, e un nume cam ciudat...