| suităr a întrebat:

Și unicornii se spala pe dinți!
http://imgur.com/gallery/dO9IzvN

Intrebare- de la ce vine username-ul tău?
Eu am avut 3 username-uri până acum.Primul a fost "pisicutaceapufoasa (WTF?!) ", iar apoi "Ceade12AniceTrăiestelaTară".Eh...exceel m-a provocat să-mi schimb numele, si voila! Ham devenit Preșădintă.

33 răspunsuri:
| suităr explică (pentru YellowShoes):

Ai venit din neant si ne critici?

| YellowShoes a răspuns (pentru suităr):

Nu.zic doar ca...ei citeste si tu ce am scris la primul meu raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu username a fost Siminator - La scris cu gandul la o fata care ma tot striga Simi
Al doilea a fost Deeskry - Imi era gandul la CD-uri cand l-am scris.
Apoi Turbox - Turbo si X.