| anonim_4396 a întrebat:

Ia gata ma...ce, suntem copii mici? Gata cu maimutareala si sa trecem la lucruri serioase. Mai avem 5 ani? *mamiii, adu-mi cutia cu suc!* Ia uite ma la ei.laughing
Deci, daca:

Ai fi blocat cu iubirea vietii tale intr-o padure si ea, (intrebare pentru baieti) s-ar lovi la picior si nu ar mai putea merge, ce ai face? Si pentru fete, Daca iubirea vietii tale ar lesina, ce ai face?

Ai ucide un om, cum ai masca crima?

Ai rapi-o pe AiranMeidan, ce i-ai face? dar pe Depress, sau Doub, sau Sweety...aaa, sau pe mine?

Ai vedea un catel ce se zbate intre viata si moarte ce ai face?

Ai fi indragostit(a) de o fata/baiat, si el/ea ar fi mai mic decat tine, ai astepta cativa ani ca sa fiti impreuna? Argumentati.

Ai fi pus sa alegi intre cioco alba si cioco neagra, ce ai alege?

Am pus mai multe intrebari legate de tema iubirii ca vad ca toti sunteti cu capul printre norisori, mai nebunilor.

64 răspunsuri:
| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea, dar tu esti singurul motiv pentru care n-o fac! love struck
kiss love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

crying

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te iubesc! love struck

| Anonima0000000000 a răspuns:

Viol,Viol,Viol