| anonim_4396 a întrebat:

Ia, sa vedeti ce mi-a trecut prin minte.
Deci, SweetGirl. Sweet, toti cred ca am mâncat pana acum sweet. E imposibil sa nu fi făcut asta.
DogMX. Orice om a avut un dog. E imposibil sa nu vrei un dog, mai ales când ii vezi cu fata aia de,dogs tristi...(^ω^)
AirănMeidăn. Nu cred ca a ascultat nimeni vreo melodie de la trupa, asta.
LoveSleep. Toti oamenii Love Sleep, mai ales noaptea, ca ziua unii poate nu Love Sleep. Si la scoala toti cam Sleep pe bănci. Sa recunoastem, toti iubim Sleep.
Depress. Când suntem stresati si obositi, logic ca devenim Putin Depress. Nu devenim Depress de tot, ca o dam in alta parte. Adică, sunt oameni la TV care se sinucid din cauza Depress.
Doub. Fiecare am mâncat un 7Days Doub(le). E imposibil sa nu-ti placa. Sunt Doub(le) creme intr-un singur corn. Cu cioco si vanilie de preferabil.
Bestia (eh, sa ne amintim si de el, ca na...) toti am citit "frumoasa si Bestia. Am vazut si filmul si desenul.
MinerX. Cred ca toti am vazut cate un Miner. Săracii cat se lupta sa muncească prin mine. Ies negrii ca tiganii.
Croampa/Potato- ati mâncat si voi Potato/Croampa prajiti, sau mai stiu eu cum.
Daisuki. E imposibil sa nu Daisuki. Fiecare om Daisuki pe cineva. Cine nu Daisuki, înseamnă ca nu are inima. Poti sa si suferi din cauza Daisuki, dar poti fi si fericit. Stiti vorba aia, daca Daisuki nu e, nimic nu e.
Hai ca mă pricep. Scuzati daca am scris cu greseli. Dar nu mai stau de, corectat acum.

36 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Heeheelaughing.
Foarte tare.happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

(^ω^) meow!

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce dragut, sunt si eu acolo

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mda, interesant.
Dar nu e nimic amuzant.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai si am zis eu ca trebuie sa fie amuzant? Doamna GreyN.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles, doamna Sleepy.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu inteleg...de ce îl faci pe Sleepy doamna? De ce îl jignesti pe el daca eu sunt...da lasa ca merge. Stiam ca-i gay, dar nu stiam ca-i si doamna. laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ești doamna Sleepy. Sa presupunem ca Sleepy e numele lui de familie, iar după nunta va fi si al tau.
Da' tu pe GreyN de ce îl faci doamna? Hă?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ca asa vreau eu.
Mda...doar ca nu exista acea nunta. Țeapaaaaaa! Cred ca ai visat. Pe mine nu o sa mă cheme niciodată Sleepy. Am eu fata de somnoroasa?

| Croampa a răspuns:

Croampa da, ala da! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Pai da cum sa nu...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am patit! big grin

| TiberiuFasole a răspuns:

Ce frumos e MinerX! As vrea din inima sa-l vad!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Vezi oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daisuki big grin :
1)Daisuki e o fata care daisuki sa te fu.cking kill.
2)Uneori Daisuki loves my blood.
Din 1) si 2) => ca Daisuki e vampir.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Demon. Nu vampir. Demon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unde-s, tanti?
N-ai loc in intrebarea ta pentru mine si Salam?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te duci in pădure si...ce vezi? Un Wolf. Întrebarea e, ce faci? Simplu, arunci cu piatra după el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze, voiam sa zic "tanti", nu "nenea", tot uit ca esti fata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmm...ce frumos. (T_T)/~~~

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si Freaak? Fiecare om e Freaak doar ca eu sunt mai Freaak decat ceilalti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce înseamnă Freeak? Chiar nu stiu. M-am gândit si la tine, dar nu stiam ce înseamnă. (^ω^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

''Ciudatenie'' e primul lucru care da pe google translate.Dar mai are inca cateva traduceri ca ''monstruozitate'', ''idee traznita'', ''caracter anormal'''...
Te-ai gandit si la mine? Stiam eu ca nu m-ai uitat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am gândit la ciudatenie. Pai vad ca deja ti-ai făcut propozitie.
Cum sa uit eu pe cel cu poza aia de profil...ca l-am si visat pe, tip.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ia, zi, ce-ai visat?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca eu eram întinsă pe o masa si clovnul îmi făcea ceva la cap. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha laughing))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha ce? (。´・ω・)?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha, interesant laughing
Oare eu am fost?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu. Habar nu am cum arati. Daca arati ca tipul din poza, înseamnă ca...
eeee, înseamnă ca mi-ai făcut ceva la cap. Ce mi-ai făcut. Sppuuunee.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am sucit mintile laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmm...nu mă simt mai diferit ca pana acum. Esti sigur ca a mers?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, sper ca da...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Spera in continuare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O shaorma, va rog.

| biencutza123456 a răspuns:

Cum adica negrii ca tiganii? Termina cu discriminarea