| Doub a răspuns:

Superb.
Ma reprezinta.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Sa stii, oricum ai ajuns rau laughing toata lumea stie pentru "fanteziile " tale cu ciocolata rolling on the floor. trebuie sa schimbi numele si avatarul acum cat mai ai timp

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vorbesti, mai Popeye?laughing

Nu o sa renunt niciodata la ciocolata!

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Doamne fereste nici nu insinuam asta laughing. dar ziceam sa schimbi alea sa nu te mai faci de rusine rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Addiiicaaaa?
Ma fac de rusine ca imi place muuuuuuuuuuuuuuult ciocolata?sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai cand incepi sa ai fantezii, da, ar trebui sa iti fie rusine laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

sad...

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Adevarul doare da sad

| AirănMeidăn a răspuns:

Da-mi o explicatie pentru personajul pe care l-am primit

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Pentru ca Grumpy Cat nu e personaj din desene animate.Bine, bine iti dau altul dar trebuie sa ma gandesc...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

laughing Ce drăguț
Ha, ha, Daisuki e Barbie laughing

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

crying AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ahaaa..Si Freaak ma uraste. crying nimeni nu ma iubeste.crying

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca Freak te urăște, atunci eu sunt regina Angliei in secret.
Daca tu ești cea pe care nimeni nu o iubește, ci nu eu, atunci nu o sa mai mănânc niciodată ciocolată.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Haaaa...ma simt mai iubita cu 1%. laughing

| Croampa a răspuns:

Mersi pentru poza, ma reprezinta perfect( nu stiu cu ai gasit-o) dar mersi! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

La tine chiar nu stiam ce sa pun.Mai ales ca nu stiam daca esti fata sau baiat.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' acum sti?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, chiar ai nimerit-o!

| TiberiuFasole a răspuns:

Da-te naiba! Cum naiba? EU SUNT MOTOR! Nu vezi poza?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Mai, inaine aveai o poza cu o masina rosie.Aia mi-a ramas in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ti-ai batut joc de mine.
Welma? Eu nu port fuste scurte. Eu nu port fusta. Si eu nu sunt tunsa in halul ala.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam mai mult la caracter big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e de mirare de ce avatarul tau are mereu ochii vineti :D
Ii meriti din plin.

Freak:http://bucatarici.ro/wp-content/uploads/2014/11/tinkerbell.jpg

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fata? :-0

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Da -_-.
Credeai ca sunt baiat? laughing
Si tu esti fata?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, eu sunt baiat... straight face
Si da, credeam ca esti baiat, adica numele depress nu e la genul feminin! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Asta e porecla mea( de la o ora de ingleza se trage-nu intreba) si nu credeam ca seman asa mult asa baiat.
Mie mi s-a parut ca esti fata laughing Am vazut acolo "croampa semne ciudate" zic : "Aa, e ca Daisuki, cred ca se uita la anime. E fata, clar."

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,seama cu Daisuki, ma uit la anime, doar ca nu sunt fata! laughing
Croampa e user name-ul meu pe mai multe lucruri si de aia am pus acelasi nume si aici! big grin
Si nu sunt atat de ciudate semnele alea!winking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

In general, imi plac lucrurile ciudate, nu mi-o lua in nume de rau.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok! big grin
Atunci suntem prieteni! happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

N-as prea crede.
Nu pun eu eticheta de "prieten" asa usor laughing
Trebuie sa treci niste probe mai intai.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi probe! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Pai... Trebuie sa inoti intr-un vulcan activ ca sa-mi faci poza la culoarea lavei.
Trebuie sa ma inveti sa zbor.
Trebuie sa stii sa te teleportezi.
Trebuie sa nu asculti manele ca te calc pe cap si trebuie sa fi destept ca altfel te arunc de la balcon echipat cu TNT.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Simplu, altceva? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Sa-mi scrii tema la mate pentru luni.
Tu sa-mi spui daca accepti, prima data.
Nu-ti spun ce ne-a dat ca te sperii si fugi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interesant. despre ochelari nu ai zis nimic. porti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uneori.
Si da, am dintr-aceia cu rama neagra.
In ziua de zi se poarta. Sau cel putin... Mie imi place cum imi sta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt oameni si oameni. unora le sta bine fara ochelari, altora le sta mai bine cu ochelari. depinde de fiecare

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi sta bine si cu ochelari si fara ochelari blushing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Mie imi sta bine si cu ochelari si fara ochelari " alta modesta laughing. degeaba "zici" tu, daca nu iti zice altul tongue. si eu poate ma mint ca seman ca Brad Pitt dar asta nu inseamna ca o fac stii tu. eu nu sunt modest ca tine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' de ce sa-mi zica altul ca imi sta bine daca eu nu ma simt bine?
Intai trebuie sa-mi placa mie si pe urma altuia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daisuki arata si mai nasol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce un coiot?
Eu sunt lup, mai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor) in afara ca nu fumesz si prefer sa mor decat sa mananc chestia aia verde (am uitat complet cum se numeste) m-ai prins bine laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu mi te pot imagina decat ca pe Dr House.Nu stiu de ce l-am ales pe Popeye dar ma rog...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zii mersi ca sunt unicul care am fost de acord cu tine laughing. restul de baga in pamant de la atatea critit, asa ca repet, zii mersi rolling on the floor. vezi tu, fetele sunt mai rele ca baietii

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu asa ma vezi pe mine?
Urasc printesele, rozul, nu am ochii albastrii, unicornii i-as omora.
Dar macar sunt cea mai frumoasa dintre toate link-urile. happy
Dar mereu am considerat, ca, a ti se spune ca esti o barbie, inseamna ca ti se spune ca esti proasta, cu toate ca Barbie e inteligenta. Dar asa considera lumea.
Nu ma supar, dar am ramas putin socata. Ma asteptam sa pui o fata cu un pistol in mana. laughing
Lasa ca ma revansez eu... laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Barbie e considerata cea mai frumoasa papusa din lume. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai, exact, e considerata papusa. Papusile nu au creier. Ce deducem de aici?
laughing
Ce scuza buna ai gasit tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba nu.
Barbie e considerata idealul panaramei perfecte.
Din plastic, blonda vopsita, dezbracata tot timpul, data cu ruj roz si mereu face cu mana... ca alea dupa... lasa.
Deci, Daisuki, Freak chiar te-a jignit.
* sa nu mai zicem de faptul ca papusa poarta rochie rolling eyes *

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, atunci esti Raven http://fc01.deviantart.net/......axwell.jpg
Tot ziceai tu ca esti demon :))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca si-a dat seama de asta, dar Putin poate. sad
o sa încerc sa trec cu vederea, dar e cam greu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu mi-am dat seama.Doar ca am mai auzit pe cineva care zicea ''Uite ce frumoasa e blonda.Ca Barbie''. Scuze sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu cum ma vezi pe mine? Acum o sa ma astept la ce-i mai rau...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai, având in vedere ca nu ai intentionat sa mă jignesti, nu ai de ce sa te astepti la ce e mai rău. Asteapta Putin si o sa vezi cum te vad eu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum te vad eu.
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......886540.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum te vad eu
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......886540.jpg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti pisica, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca o sa spui asta... Hmmmm, daca eu sunt pisica, atunci...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(^◇^)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inveti repede. (^ω^)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

That bastard, Elmer Fudd! R.I.P. me...
https://www.youtube.com/watch?v=PeRMOOg9ztw

Răspuns utilizator avertizat