| James1234 a întrebat:

Ieri am jucat tenis cu antrenorul meu și la un momentdat am simțit o durere puternică în testiculul stâng de abia mă mai puteam ține pe picioare. I-am spus antrenorului că merg până la vestiare, dar nu i-am spus și de ce. Când am ajuns în vestiar, am stat cam 5 minute apoi durerea s-a ameliorat. Pe teren am fost la fel de bun ca de obicei( am luat de 2 ori premiul 1 pe țară, logic că sunt bun), dar mai la finalul setului doi, durerea mea s-a întors de data asta mult mai puternică așa că pentru câteva minute nu am fost concentrat cu totul la joc și am primit o minge între picioare. Nici nu mă mai puteam ridica de jos... Până la urmă m-am ridicat ajutat de o asistentă și am mers până la cabinet( eu nu ași fi vrut să merg, dar antrenorul meu vrea să fie sigur că nu pățesc nimic). În cabinet asistenta care, subliniez, nu are decât un an mai mult decât mine( am 22 ani), a făcut testele necesare și mi-a spus că nu am nimic și pot pleca. Atunci am avut o idee nebunească și m-am hotărât că dacă tot arată bine și nu e decât cu un an mai mare ca mine, poate rămân mai mult și mă dau un pic la ea. Am procedat astfel: 1. m-am ridicat și am plecat spre ușă 2. Când dădeam să ies am făcut o grimasă de durere. Ea s-a ridicat și m-a întrebat dacă sunt bine, iar eu am spus că da. Bine înțeles că nu m-a crezut și mi-a spus să mai rămân sub observație. Eu m-am așezat pe patul din salonul în care mă aflam, iar ea a ieșit. Azi dimineață a venit în salonul meu( normal că antrenorul m-a mutat în salon privat, nici nu mă așteptam la altceva) și a mai făcut un test apoi a plecat. Întrebarea mea este următoarea: Mâine, când vine din nou în salonul meu, cum o pot convinge să îmi facă masaj la testicule, dar subtil, încât să îmi facă ea fără să îi cer direct?( cochetez cu actoria așa că mă descurc cu orice scenariu îmi dați). Menționez că mâine va veni o dată la 11 și o dată la 17. Dau vot la toate răspunsurile bunicele și fundă+vot la cel mai bun.

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ai gresit categoria, fratioare. (sau poate doar faci trolling)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool. rolling on the floor
Păi, îi spui că ai citit pe net, ai auzit de la cineva... etc., că dacă ţi-ar face cineva masaj, ţi-ar trece.
Sănătate!

| horansgang a răspuns:

Tu chiar vorbeşti serios? ar trebui să mergi la un masaj/spa şi să ceri asta. doamne, nu ştiu cum o fi ea, dar e strigător la cer. adică pe bune, e zona intimă, e...

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca atunci cand ai o afectiune sau banuiesti ca ai o afectiune mai ai si buna dispozitie de a ''te da'' la asistente.
Inseamna ca esti inconstient.Ba chiar simularea unor dureri sau altceva pot influenta actul medical.
Chiar crezi ca o sa-ti faca ce ai zis tu?
Eu zic sa-ti rezolvi problemele medicale daca le mai ai, iar daca vrei sa o cunosti pe acea fata incearca sa te intalnesti cu ea in afara serviciului pe care il are.
Ce-ar insemna ca toti ce stau pe masa de operatie sa ''se dea'' la doctori si asistente? straight face

Sfatul meu prietenesc(daca vrei sa il iei in considerare bine, daca nu la fel de bine) e sa o lasi sa-si faca meseria in liniste, iar tu da dovada ca esti mai mult decat un campion la teniswinking

Oare cand o sa fie motto-ul sportivilor ''mens sana in corpore sano''?