| kate68 a întrebat:

Il iubiti pe basescu? buun. sunt convinsa atunci ascultati:

geoana, ceausescu si basescu in padure toti trei se despart sa caute de mancare si stabilesc sa se intalneasca peste 2 ore.-+-
Peste 2 ore Ceausescu il vede p geoana invartind carne pe bat:
-fratioare, sa nu te apuci sa mananci fara mine pui la rotisor
-nu fratioare, vino aici si serveste-te
Mancand si discutand aduc vorba de basescu si zice ceausescu:
-mai fratioare, da nu-i asa ca base asta e un nesimtit?
-amice, nu-ti place, nu mananci...
laughing

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Doamne.deci e super tarerolling on the floor). Saracu' base cum si-a terminat viata prajit.tongue

| αndï a răspuns:

Base e pui?
cmon... eu il credeam gaina

| Tweetymrrr a răspuns:

rolling on the floor)...Trebuia sa fie pui mic si nevinovat?thinking*se gandeste la ceva roz, cu rat*smug...

| AnaEindragostita a răspuns:

Lol tare fazaa rolling on the floor funtaaaa rotisoara

| aniriiiiii a răspuns:

Il stiam rolling on the floor
este foarte tarewinking