| Speed99 a întrebat:

Intr-o vreme departata, cam pe cand Allexa isi punea ca poza de profil un avatar hentai si RECTIFICATORUL era ca The Truth din GTA, pe cand Ashadow mai avea doar o sticla de palinca si Exceel vorbea despre chilotei... Umh, cum era continuarea? Am uitat continuarea!
*coboara de pe scena*
Ziceti-mi ma continuarea! Off, cu voi nu poate lucra un actor adevarat, demisionez.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai o imeginație bogată. Folosește-o.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Piesă solo?

| W3R4 a răspuns:

...Bless aruncă în el cu Lego, Freedom cu roşii, eu cu ouă...şi exceel se supără, şi pleacă acasă.

| Seducatorul a răspuns:

Cu de-astea ma ocupam eu mai demult, eram un cultivator de "iarba" hipiot!

| ErrorFound a răspuns (pentru Seducatorul):

Acum esti predator...Let me be the Alien! Pleaseeeeee! Can i be the alien? Or the Marine?

| Seducatorul a răspuns (pentru ErrorFound):

Why not!?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Gelos? Orcicum, ai o imaginatie foarte bogata, nu ai cum sa nu gasesti tu ceva. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuarea este ''The End''.