| SuckDreamLoveH a întrebat:

Intrebare pentru KamaSutra:
-Cum ti-ai ales username-ul? De unde sti acest cuvant si ce inseamna?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ohh, și zici că te interesează cum mi-am ales eu username-ul? Ce drăguț. :3
Știi și tu, musique=muzică (fr) pentru că muzica e pretutindeni în jurul nostru.Am ales atunci asta pentru că o consideram o scăpare...

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

@SuckItUp

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Dragostea mea ascunsă pentru pufuleți?

| KamaSutra a răspuns:

Pffaaaa,serios,chiar era nevoie sa ma intrebi asta?rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Dar ca sa.ti satisfac curiozitatea si ca sa.ti imbogatesti cultura generala,o sa.ti raspund:
Voiam un username mai "controversat" si care sa se potriveasca cu felul meu de a fi. Ce inseamna asta? Eu obisnuiesc sa inveselesc oamenii prin glume mai deocheate,si la scoala toti imi zic ca pot face din cel mai banal lucru,cel mai pervers lucru.
Asaa,la KamaSutra am ajuns din cauza unor melodii rap,mi-a placut cum suna, am cautat ce inseamna si mi-a placutbig grin
Acuma, ce inseamna? Hmm, sa zicem e unfl de "biblie" a sexului, cu tot ce vrei si nu vrei sa stii despre sex(dar sa nu crezi ca yow stie chiar tot)rolling on the floor
Lamurit?

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

B.U.G sunt viata mea,Parazitii(e o melodie "Necomercial" se numea parca,merita sa o asculti), Doc, Deliric, Alan&Kepa etc etc
Si imi mai rock.ul(Linkin Park, AC&DC si vaaii, Skilletlove struck

Hai ca stiu ca ma iubesti pentru glumele mele perverselaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Oooo,atunci esti de.al meu...❤USuck

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

La la
Kama adora Mafia
Zic pu-lala
Kama adora muzica

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

B.U.G-"O la la"..."e pe benzina,poti direct sa o pornesti,vruuuuuum,pune.i mana pe c*r,si.o sa vezi cum se duce ca un vultur in zbor'"
Sau mai era una, tot in melodia aia "Face de rusine KamaSutra, fiindca tot ce face ea este ultra"... Acuma, stii ca aia au mintit, ca n.are cum... Nimeni nu o face de rusine pe Kama

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Acadele,acadele
Mor fetele dupa ele
Acacea, acadea
Moare fata dupa
Si ca sa.i faci damblaua
Da.i fetii acadeauarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Hehe! Si mai stiu,, dar sunt unele pe care nu le pot posta(se intelege si de ce)

Hai zi tu ca nu iti place Kama. Everybody loves Kamawinking

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Pai nu esti tu bici?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Hoooopalaughing
Te arestez pentru detinere de arme ilegale!rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Kama are catuse si nu stie cum sa le foloseascahee hee
Si spune.i biciului tau ca eu are si drujba si pe aia stiu s.o folosesc

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Preferi o condamnare mai dura sau moale? Poti sa rezisti?rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Sa te vadlaughing

Răspuns utilizator avertizat