| Roby67 a întrebat:

La mine in papuci traieste un soarece mort. Cum palaria mea sa scap de el?

13 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Folosește papucii ca armă nucleară în războiul dintre Corei și păstrează șoarecele ca animal de casă (cam inactiv, dar ține de urât când ai chef să tai ceva)

| Barajag a răspuns:

Arunca papucii, iti dau eu unii noibig grin
Daca ti la papuci, apuca soarecele de coada sau de cap si arunca-l in ghena de gunoilaughing

| anad a răspuns:

Ti se pare! Era degetul cel mare! Mai spala picioarele, aeriseste-ti pantofii si ai rezolvat problema!

| Hombre a răspuns:

Vezi mai Roby, de cand nu mai este Harciog pe aici ne-a napadit soareci. Fai o inmormatare crestineasca si pune-l pe Crinu sa-i cante vesnica pomenire.laughing

| Popcorncubranza a răspuns:

Sa il iei de acolo... Doar e mort, corect?confused Il iei frumos si il arunci pe geam in capu lu vecinalaughing Succeswinking

| A12NDRA a răspuns:

Pai daca e mort poti pur si simplu sa arunci papucii la gunoi. Daca nu vrei sa ii arunci atunci, rastorni soarece intr-o punga si o duci la tomberonul de gunoi iar papucii ii inmoi in vanish dinacela roz care omoara microbii iar apoi ii bagi la masina de spalat, de cate ori vrei tu. Sper sa iti fi fost de ajutor!

| RoxAnana a răspuns:

Daca e mort nu mai traieste. iei papucii cu totu ii pui la tomberon sau ii arunci de la etaj (daca stai la bloc) apoi iti cumperi alti papuciwinking

| Aℓida a răspuns:

Da'. cum traieshte daca e mort?laughing

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Pai cum palaria mea? Daca e viu, incalta-te cu papucii dupa ce vii de la fotbal, inainte sa faci dus, iese singur! Daca e gata mort, asteapta sa treaca pe sub balcon cineva pe care il antipatizezi si scutura papucul. Eu asa as face.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ca si completare, daca simtul umorului este o dovada a inteligentei, atunci multe raspunsuri sunt o dovada a lipsei lui ( ei )!

| xXAnGeLXx a răspuns:

laughing arunca papucu' cu tot cu soarece laughing rolling on the floor cine ar mai purta papuci in care a fost in ei un soarece mort rolling on the floor)?

| Cosma0499 a răspuns:

laughingia-l cu lopata sau cu ceva si il aruncilaughingsi soarecele si pantofu, sau arunci direct pantofubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti o pisica moarta... logic.hee hee
Te speli pe picioare mai des sau ZILNIC!