| LoveForShania a întrebat:

Credd ca am un soarece in camera, cum scap de el x_X?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Baga pisica, daca se agita prea tare sunt sanse sa ai un soarece. Daca nu ai pisica pune pliculete de mancare pentru soareci in zonele in care face zgomot si lasa-le ceva timp, apoi verifica daca sunt mancate. Daca sunt intacte, stai calma ca nu ai soareci sau daca ai sunt prin pereti, pod si nu pot iesi, daca sunt mancate sigur ai rozatoare si e bine sa mai pui pliculete sau lipici (cere la o farmacie veterinara benzi cu lipici pentru soareci si o sa-ti explice ce sunt) ca sa fii sigura ca o sa moara.

| LoveForShania explică (pentru Mangustă):

Mi-am dat seama acum ca de fapt sunt in pereti.
Peretele e din rigips si inca ceva, nu mai stiu.
Intrebarea mea e, poate iesi din perete? :-s Adica poate roade peretele si sa-si faca o gaurica sa iasa cumva? straight face
Mi-e tare frica straight face Poate ma trezesc cu el prin pat cred ca fac infarct.
Face un zgomot infernal, cum roade ceva, peretele probabil.

| Mangustă a răspuns (pentru LoveForShania):

Nu are cum sa roada peretele sa iasa ca am avut si eu tot asa oh go on O sa faca zgomot cateva saptamani cel mult apoi dispare singur, probabil moare thinking dar in casa nu intra, te asigur ^^

| LoveForShania explică (pentru Mangustă):

Da,sper x_x
Mersi multkiss M-am mai linistitlaughing
Nu de alta, dar eu chiar am o sobofobie.

| H0lz a răspuns (pentru LoveForShania):

Si mie mi-e scarba nu mi-e frica :-s Sa ma trezesc cu ala langa mine cred ca musc din pat laughing