| KatJH a întrebat:

La un moment dat mi-am simtit parul atat de gras, incat m-am spalat cu Cif... uhm... o sa-mi cada?

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

Domestosu' e mai bun. big grin

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Foloseste si peria de sarma

Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Se pare că unii sunt prea pisălogi ca să se prindă.În legătură cu părul,da o să îţi crească copaci în cap,iar din cauza crizei,oamenii îţi vorinjecta în cap o substanţă prin care capul tău să se mărească şi vor micşora toate animalele şi le vor pune în capul tău,iar din vechile grădini zoologice se vor face şcoli pentru mineri şi ţigani, iar capul tău va deveni o grădină zoologică.Ca să previi asta, spală-te cu Mr.Propper!

| JustMeBăi a răspuns:

Intrebarea asta mi-a facut ziua.

| 3rdWW a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar o sa se inverzeasca si o sa prinda viata.
Foloseste epilatorul si tunde-te inainte sa vezi iadul in fata ochilor!

| Kuzco a răspuns:

Axion ai incercat?

| Kuzco a răspuns:

Sau cu '' Speranţă'' ca LoomeAreUnPixSiStieSălFolosească
rolling on the floor

| Bixx a răspuns:

Sper sa fie o gluma. Doamne asa se manifesta la tine Lipsa de ocupatie?

| JuniorJ a răspuns:

Avataru tau are dreptate

| Mary_5158 a răspuns:

Da tu cum crezi?
ei las'ca iti va ceste altu mai frumos, altu mai trainic si mai luminos! /hi hi
(podul de aur)winking

| luiza a răspuns:

Esti putin dus/a? Cum sa te speli cu cif? Daca nu sti s-au inventat sampoanele pentru par gras! dar nu o sa iti cada daca l-ai clatit bine, risti doar sa deteriorezi firul de par.

| alexutza003 a răspuns:

E o gluma nu?laughing

| NoCharachter a răspuns:

rolling on the floor Esti maxima...