| anonim_4396 a întrebat:

La un raspuns de al meu aveam 2 voturi stupid. Si cand am intrat mai tarziu pe intrebarea aceea aveam doar 1 singur. De ce? Cum de a disparut? I s-a facut cuiva mila de mine si la sters laughing? Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bishop eu in fiecare zi am un stupid in plus laughing...si tie iti dispar?! thinking ceva e putred la mijloc rolling on the floor

10 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bishop pai da-o'n papadia masii' de treaba laughing de cand sunt pe site tot sunt "sabotata" rolling on the floorrolling on the floor in halu asta tovarase?! thinking laughing

| Bishop a răspuns:

@adriana_sw33ty ne saboteaza cineva, le fura de la mine si le transfera la mine laughing

| Silvia a răspuns:

Atunci cand primesti un vot inteligent, se scade de la votul stupid.De exemplu la o intrebare un user a primit 7 stupid, daca primeste un folositor, din 7 se va scadea unul si va avea 6 stupid.
Cel mai probabil ai primit un vot inteligent si de aceea ti-am ramas doar un stupid.
Ce tragedie! Eu chiar as fi inceput sa plang! Cum sa imi ia mie stupidu`?!hee hee

| Silvia a răspuns:

Scuze, daca primeste un vot inteligent se scade unul de la stupid, si daca primesti un folositor se scade unul de la nefolositor.big grin

| Pho3nix a răspuns:

Asa mai patesc si eu uneori laughing.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Daca ai primit si un vot folositor s-a luat unul de la nefolositor.

| ing. a răspuns:

Bunalaughing.
Asa se intampla.laughing. Probabil ca ai primit vreun folositor sau inteligent.winking.Stiu.si mie mi s-a intamplat si tot asa.nu intelegeam ce se intampla.Cred ca i s-a facut mila de tine persoanei care ti-a dat folositorlaughing

| mariazet45 a răspuns:

Un stupid pentru TPU, cred ca acolo s-a dus stupidu tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, urâtă matematică mai are și site-ul ăsta. Încă de la început am urât regulile astea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se face un recalcul, asa se intampla si cu punctele de la profil, cele bune le anuleaza pe cele rele, uneori ai sa ramai cu 0 puncte, sau folositoarele anuleaza stupidele..., eu ma pot lauda cu stupidele pe care le-am primit, vreo 400.