| LaughingKarima a întrebat:

Laptop-ul isi bate joc de mine in ultimul hal. Mai aveam putin de scris, am apasat ceva din greaseala si poof, m-a dus pe o alta pagina.
Dragut, chiar dragut.
Voi ce faceti? Sper ca mai bine decat mine.

18 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Am patit...

Eu am cautat mai multe oracole facute de altii de pe aici si acum ma pun sa le rezolv laughing

| KamaSutra a răspuns:

rolling on the floor)
Eu sunt antitehnologie, cand ma apuc eu de ceva genul asta, vaaai I don't want to see nimic nu-mi iese

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Si iti vin si toate crizele cand nu iti iasa dar te-ai chinuit :I

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Exact!
Trebuia sa fac o prezentare in PowerPoint, am facut-o si apoi nu stiu ce-am apasat si s-a sters! surprise imi venea sa dau cu laptopul pe geam!

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

E cea mai naspa chestie :I
eu am un site pe care scriu in engleza si inainte sa ies de pe pagina trebuie sa apas pe 'save', si nu stiu pe ce am apasat din greseala si m-a scos de pe pagina, si dupa ce am scris 5 mii si nu stiu cate de cuvinte, nu s-a salvat nimic, cand am vazut mi-am dat cu capul de birou.

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Auci sad

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Imi vine sa plang cand ma gandesc crying

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu te mai gandi atunciwinking
Ce putem face este sa fim atenti la chestiile de genu' ceea ce nu prea se intampla I don't want to see

| LePotato a răspuns:

Iar ne minti? ◕_◕

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Cum sa mint, toate crizele mi-au venit cand m-am trezit cu o pagina in urma

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pai si cand postezi? ಥ_ಥ

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Nu scriam pentru T/A laughing nu stiu, maine sau mai spre seara

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Epic fail atunci sad

Pentru ce scriai?

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Pentru un site pe care am fost obligata sa intru, dar a inceput sa imi placa. dar e secret, daca ma rogi frumos poate iti zic mai multe

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

HahA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă plictisesc.

| L1feDRAIN a răspuns:

Scriu partea 3 laughing

| DonaldTrump a răspuns:

Nu e chiar asa grav eu mi-am luat rekt de la firul de la casti sad