| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt oameni si oameni. unora le sta bine fara ochelari, altora le sta mai bine cu ochelari. depinde de fiecare

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi sta bine si cu ochelari si fara ochelari blushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

crying AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ahaaa..Si Freaak ma uraste. crying nimeni nu ma iubeste.crying

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Addiiicaaaa?
Ma fac de rusine ca imi place muuuuuuuuuuuuuuult ciocolata?sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu asa ma vezi pe mine?
Urasc printesele, rozul, nu am ochii albastrii, unicornii i-as omora.
Dar macar sunt cea mai frumoasa dintre toate link-urile. happy
Dar mereu am considerat, ca, a ti se spune ca esti o barbie, inseamna ca ti se spune ca esti proasta, cu toate ca Barbie e inteligenta. Dar asa considera lumea.
Nu ma supar, dar am ramas putin socata. Ma asteptam sa pui o fata cu un pistol in mana. laughing
Lasa ca ma revansez eu... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Pai cand incepi sa ai fantezii, da, ar trebui sa iti fie rusine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Mie imi sta bine si cu ochelari si fara ochelari " alta modesta laughing. degeaba "zici" tu, daca nu iti zice altul tongue. si eu poate ma mint ca seman ca Brad Pitt dar asta nu inseamna ca o fac stii tu. eu nu sunt modest ca tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' de ce sa-mi zica altul ca imi sta bine daca eu nu ma simt bine?
Intai trebuie sa-mi placa mie si pe urma altuia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Barbie e considerata cea mai frumoasa papusa din lume. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Pentru ca Grumpy Cat nu e personaj din desene animate.Bine, bine iti dau altul dar trebuie sa ma gandesc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Mai, inaine aveai o poza cu o masina rosie.Aia mi-a ramas in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bombonica70):

Copiaza link-ul si pune-l intr-o fereastra noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

La tine chiar nu stiam ce sa pun.Mai ales ca nu stiam daca esti fata sau baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu mi te pot imagina decat ca pe Dr House.Nu stiu de ce l-am ales pe Popeye dar ma rog...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Astept

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai, exact, e considerata papusa. Papusile nu au creier. Ce deducem de aici?
laughing
Ce scuza buna ai gasit tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zii mersi ca sunt unicul care am fost de acord cu tine laughing. restul de baga in pamant de la atatea critit, asa ca repet, zii mersi rolling on the floor. vezi tu, fetele sunt mai rele ca baietii

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' acum sti?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca Freak te urăște, atunci eu sunt regina Angliei in secret.
Daca tu ești cea pe care nimeni nu o iubește, ci nu eu, atunci nu o sa mai mănânc niciodată ciocolată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba nu.
Barbie e considerata idealul panaramei perfecte.
Din plastic, blonda vopsita, dezbracata tot timpul, data cu ruj roz si mereu face cu mana... ca alea dupa... lasa.
Deci, Daisuki, Freak chiar te-a jignit.
* sa nu mai zicem de faptul ca papusa poarta rochie rolling eyes *

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, mersi atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, atunci esti Raven http://fc01.deviantart.net/......axwell.jpg
Tot ziceai tu ca esti demon :))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca si-a dat seama de asta, dar Putin poate. sad
o sa încerc sa trec cu vederea, dar e cam greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Haaaa...ma simt mai iubita cu 1%. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu mi-am dat seama.Doar ca am mai auzit pe cineva care zicea ''Uite ce frumoasa e blonda.Ca Barbie''. Scuze sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu cum ma vezi pe mine? Acum o sa ma astept la ce-i mai rau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai, având in vedere ca nu ai intentionat sa mă jignesti, nu ai de ce sa te astepti la ce e mai rău. Asteapta Putin si o sa vezi cum te vad eu. happy