| anonim_4396 a întrebat:

M-ai cumpăra dacă aş fi de vânzare?
Dacă da, ce ai face cu mine după aceea?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Chestii pentru adulți.

| Doub a răspuns:

Te-aş pune să îmi faci curat prin casă.
Ştii tu, dat cu aspiratorul, spălat vase, chestii faine.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat...si de pret, bineinteles.

1. Daca esti baiat atunci te-as pune sa ma urmezi, am juca LOL amandoi, am merge la piscina, la sport, la alergari, am face tot ce vreau sa fac dar nu pot intrucat nu imi place s-o fac de unul singur iar scumpii mei prieteni nu raspund la telefoane...ai fii fratiorul meu.

2. Daca esti fata atunci este idem cu punctul 1, nu prea imi pasa daca esti fata sau baiat, oricum ar fi te-as pune sa vii dupa mine ca sa ne distram.

Un singur lucru este diferit fata de punctul 1... daca esti fata atunci nu ai mai fii surioara mea.

| KamaSutra a răspuns:

Nu

| Croampa a răspuns:

" Daca as fi maica-ta te-as da la orfelinat"

Glumesc ma, probabil te-as pune sa omori oameni in locul meu... mi lene... in plus as putea fi ca si Slendy( sa am si eu proxy)

| dragosbogdan001 a răspuns:

Depinde. Nu dau mai mult de 5 lei. Si dupa aceea, esti sclavul meu. O sa trebuiasca sa faci curat de 5 ori pe zi, 6 mese pe ora, si mai si muncesti sa faci bani 6 ore pe zi, pe care la sfarsit ii predai in procent de 90% la Boss (adica eu). Si toate astea cu catuse la maini.

| LaughingKarima a răspuns:

Daca esti ieftin te cumpar si te pun sa imi faci curat in camera happy
daca esti scump nici nu vreau sa ma uit la tine no talking

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde cat de scump ai fi, dar daca te-as cumpara, cred ca te-as vinde inapoi la un pret mai mare.

| MVRARIVM a răspuns (pentru FaraNume1245):

Ca bine scrii Denis! Intrebarea lui Turbox este provocatoare. Hai sa il acuzam de instigare la trafic de organe umane. Dar frate, cum naiba semnam plangerea penala? Ca Turbox pare sa fie in acelasi timp si suspectu' si persoana vatamata... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nusj, n-am bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as fi miliardar in euro bineinteles, nu? Ti-as da o casa, masina, gagici la discretie si tot ce vrei tu.

| vaporwave a răspuns:

da, nici nu ai idee cat de mult m-am masterbat atunci cand ai postat poza aia cu tine
cred ca o am in folderul meu...

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Ai văzut poza cu urâtul de mine?
Și eu care speram să nu o fi văzut nimeni. sad

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

am salvat-o in folderul cu gore
glumesc, mai. "toti suntem frumosi in felul nostru!"

| Weedier a răspuns:

Sigur,am primit rest 20 de bani cand am fost sa-mi iau inghetata. Dar parca mi-ar face cu ochiul bomboanele alea.

| BlackArt333 a răspuns:

Te-as cumpara si te-as da ca mancare la sarpele meu! O.O
Si partea cea mai tare, nu am sarpe!

| ANDA135 a răspuns:

Pai cat ma costa sa te cumpar? laughing

| FastAndRelaxed a răspuns:

Mai mult de 10 lei nu as da si dupa te-as vinde la pret dublu.