| mel24 a întrebat:

M-am plictisit de dracii m-a luat! ce mama dracu as putea sa fac? aoleuuuuuuuuuuuu mie rauuuu

Răspuns Câştigător
| beyondbirthday a răspuns:

Daca te-or luat, pune-te si fa hora cu ei!big grin

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Citește.

| mel24 explică (pentru Musique):

Mersi de sfat dar am gasit ceva de facut :mi-am aprins o tigara si beau un energizant!

| Musique a răspuns (pentru mel24):

Bravo ție.

| mel24 explică (pentru Musique):

Da da

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

Redbull.Iti da aripi.

| mel24 explică (pentru GroparuVesel):

Mai eu nu am aripi ca nu am bani de redbull! laughing beau numai Hell! asta ce imi da? lopeti in cap? laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru mel24):

Hell.Iti da coarne.

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai eu a-si face urmatoarele:
-deseneaza
-danseaza
-gateste
-uitete la un film
-vorbeste cu niste colegi
-iesi la un suc la aer curat
-fa un om se zapada
-scrie
-citeste o carte\revista
-fa o compunere sau o poezie
-joaca-te cu animalul de companie daca ai
-asculta muzica
-joacate un joc pe internet
-fa poze
-raspunde la intrebarile de pe TPU
-canta
-fa gimnastica
-fa origami sau quilling
-fa o conferinta pe messenger si joaca-te cu prietenii adevar sau provocare
-practica un hobby care-ti place tie
Nu mai stiu. Bafta!

| mel24 explică (pentru Konata):

Mai as face ceea ce ai zis tu, numai ca am 24 de ani asa ca nu mai merge :rolling on the floor

| Konata a răspuns (pentru mel24):

Aha laughing.

| CamiiBăă a răspuns:

Imprietenestete cu ei si gatiti o prajitura impreuna.

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Doamne Sfinte Apara si ne Pazeste! Incepu sa doara lenea de urlii asa?laughing mi-e mila de ce o sa mi se intample mie atuncilaughing
O.K., sa revenim, ce ai putea face? Descarca un joc de pe net si joaca-l, eventual ceva din jocurile copilariei ca sa te si amuzi gandindu-te la clipele apuse(incearca Lion King, Alladin, Bomberman=Dyna etc.), apuca-te de un serial(sugerez White Collar, Criminal Minds, Fringe, Supernatural, Merlin), poti incerca niste animeuri, daca iti plac(Naruto, Bleach, Fairy Tail, 11eyes, Fate/Stay Night, Fate/Zero, H.O.T.D., Ghost Hunt), poti incepe sa iti notezi intr-o agenda un anumit eveniment ce te-a amuzat candva, cu lux de amanunt pentru a-ti ridica moralul, poti iesi din casa la un suc cu un prieten/o prietena/gasca, plimbare prin parc/padure, plimba cainele, uita-te din nou la Lord Of The Rings, Harry Potter sau Piratii din Caraibe-sunt eterne-, daca esti elev te-as putea informa ca in curand incepe scoala si nu faci atac cerebral daca mai deschizi o carte si faci ceva notite, vizita la bunici mereu are efect calmant asupra unei parti, cel putin, a psihicului, poti oricand sa faci jogging, si eventual daca nimic nu ajuta alege dintre a te duce la biblioteca sau a-ti lua un joblaughing

| mel24 explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

Ma da ce doare lenea asta! sa te fereasca dumnezeu sa ajungi in situatia mea! apara-i doamne pe dusmani :rolling on the floor ca aasta e boala incurabila -asculta aci* o femeie batrana ca mine laughing laughing laughing

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns (pentru mel24):

Daca te-au lovit batranetile asa de tare atunci vinde-ti avutia, ia-ti o cabana in niste paduri izolate si retragete acolo pana la sfarsitul zilelorlaughing dar asigura-te ca imi lasi si mie o harta, nu vreau sa te stiu,, Soldat cazut la datorie'' fara sa tin eu lumanarealaughing

| mel24 explică (pentru Nitescu_Theodor_1995):

Asa am sa fac! ca mai am putin si ma duc dracului pe pustiu laughing baii dar sa imi lumanare de aia care miroase frumos ca sa ma simt si eu bine laughing

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns (pentru mel24):

Daca insisti pot sa iti parfumez toata casa cu kerosen...big grinbig grinbig grinlaughingangel

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Citeste bancuri, vorbeste pe mess, pe facebook, joacăte un joc, ascultă muzică, etc. Găseşti tu cevawinking
Salut!