| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

M-am plictisit, http://i.imgur.com/meFx0.png Voi ce faceti acum? Eu nu fac nici bine:( m-am saturat de temee

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma ce pot sa zic am o viata atat de activa incat nici nu stiu de unde sa incep...(sarcasm)
http://www.steadyburn.net/wp-content/uploads/2008/12/lazy-cat5.jpg

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Buba de romania...rosu,galben si albastru

Ai cazut cumva pe steag?

*isi trimite parintii la plimbare ca sa incerce si el*

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pai asta faci tu cand esti singura acasa? te dai cu curul de pamant?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

@Apache,se pare ca avem atat de multe in comun!laughing

| Pisicu?a a răspuns:

Deci de asta auzeam eu niste bubuituri, phew, credeam ca iar a montat sor'mea boxele-n pamant[petrecere subterana]

| Deyutza a răspuns:

Wow! ultimul cadru m-a invatat ceva! exista bube de culoare roshu-galben-si-albastru! se vede ca estiromanca laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnaEindragostita a răspuns:

Buna idee o "buba". Mai esti copil mic sa zici " buba"? se spune lovitura tonguetongue