| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat pe National geografic, si zicea ceva despre Hitler, si după am văzut ca zic ceva de o localitate din Franta, numita Lorena. Aaaaaaa...au pus numele unei localitati dupa mine. Vedeti ce celebra sunt? Pai da... Cine vine cu mine in Franta? Desigur, dupa ce merg in Japonia.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LordBolton):

Eu sunt terorista, eu nu cuceresc, eu pun bombe, demolez clădiri si ucid.

| Sfetnicul a răspuns:

Probabil este vorba de cele două regiuni din NE Franței, Alsacia și Lorena, veșnic revendicate atât de Franța cât și de Germania.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sfetnicul):

Habar nu am...doar am auzit de Lorena si atât.

| Croampa a răspuns:

Imi place Hitler! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaah, da, îmi amintesc de Hitler și Lorena ca și cum ar fi fost ieri, de fapt chiar a fost ieri.
Mă plimbam cu jetpack-ul prin Paris Hilton și speram să întâlnesc un vierme de mătase doar ca să mă sperii de el.
Am ajuns la KFC și am fost cangur și m-am plimbat cu o mașină până am ajuns în explozie.
Mai apoia fructele din pahar au vrut să îmi facă felul dar am ripostat și le-am îngrășat pe toate cu portocala mea din chibrit și lumea a venit la mine să mă lovească cu plăcinte în față dar ei nu știau că eu sunt un șoarece mort și nu știau nici că eu nu exist.
Apropo, șoțul Lorenei îți va da un autograf, deci îți sugerez să-l aștepți acasă sau te voi pastilă în pisică când voi fi la piscină să te bat cu apă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

șoțul?
Prefer bătaia cu apa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A adus cineva vorba de apă? Nu, de unde luxul ăsta? Avem doar acid cianhidric.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Esti nebun? Sau esti si tu vreun fel de rasist?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Sfetnicul):

A, da... Acum îmi amintesc. Am studiat Alsacia si Lorena intr-a 8-a.
Da.ce memorie am.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si e periculos?
Stai putin deci pe la 9.40 cam asa. Nu se dadeau simularile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu merg la simulări. In răspunsul ăla am uitat de cuvantul "nu" si de cuvantul "jumatate" dar cum am zis am corectat. Multe greşeli gramaticale mai fac de când m-am reapucat să dau răspunsuri d-astea lungi. sad

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

E interesant Hitler, si istoria( de cand apare el)! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi e acid cianhidric deci normal că nu e periculos, e şi mai şi, e mortal.

Ia stai, tu cumva l-ai insultat pe Hitler? În cazul ăsta chiar nu e periculos, e foarte sănătos şi mai e şi bun la gust, ţi-l recomand cu bucurie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bea tu si dupa imi zici si mie cum a fost...